Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ilyen merev a barátnőm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen merev a barátnőm?

Figyelt kérdés
A barátnőm nem bír simán szex után elaludni melettem. Elmegy, lezuhanyzik, pizsamát vesz, kiveszi a kontakt lencséjét, befonja a haját, bekeni az arcát meg ilyesmi helyeket, utána még olvas, és csak utána alszik... néha azon gondolkozom hogy csak azért csinálja mert nem szeret velem aludni.

2021. márc. 9. 19:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Hülye vagy te, barátom. Én sem alszok szex után, mert nem vagyok álmos, az asszony meg egyből kidől. Inkább energikusabbá tesz. Mindenkire más hatással van.
2021. márc. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
A barátnőd egy normális ember.
2021. márc. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
21%

Hát nem tudom mindenkinek megvannak a saját szokásai

Azt kéne megtudni hogy ha egyedül alszik akkor is ugyanezt csinálja e

2021. márc. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
8%
Lehet, hogy leszbikus, undorodik a férfiaktól és tisztának akarja érezni magát szex után.
2021. márc. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ja, egyedül is mindig ezt csinálja este, telefonáltam, meg videochateltem vele közben
2021. márc. 9. 19:38
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
És ezzel mi a gond? Normális embernek ez az esti rutinja. Én is ezt csinálom.
2021. márc. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%

Lol:D ezzel mi bajod van?

Engem pl felpörget a szex, nem elálmosít. Sajnos a pasik többsége gyorsan bealszik szex után (tudom ennek biológiai oka van). Engem meg ez zavar, de hát mit lehet tenni.. odabújok egy kicsit, aztán csinálom a dolgaim filmezek olvasok stb

A nőknek amúgy is hosszabb az esti rutinjuk is. Én is bekrémezem az egész testem, az arcom is radírozom, krémezem stb

Nem is értem miért akadsz fenn ilyeneken..

2021. márc. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%

van 1 jó meg 1 rossz hírem

a rossz hír h ez a csaj nem neked való

a jó hír h nekem igen én is dugás után kivágom a szobából, mikor mehetek érte? 800 kp XDDDDDD

2021. márc. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%
Mert ezek az esti "rituáléi" amire megjön neki az alvási inger. Vannak ilyen emberek, ne görcsölj rá erre.
2021. márc. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

De ez neked miért baj?

Amúgy nagyon butának tűnsz, már ne is haragudj..

2021. márc. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!