Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak velem van az hogy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak velem van az hogy az összes csaj lekoptató és flegma?

Figyelt kérdés

Ha nyomulok az a baj ha pedig nem akkor az a baj.


És tök átlagos szürke lányokat nézek ki, de mindegyik flegmán lekoptat.

Nagyon unom már ezt az egészet. Elvárnak mindent de valamit tegyenek az már luxus. Múltkor volt egy lány beszélgettünk, majd kikérte a véleményem én meg elmondtam mi a helyzet Magyarországon hogy lásson reálisan. Erre lehurrogott hogy én milyen negatív ember vagyok. Meg hoyg lehúzom a hurráoptimizmusából a mocsárba.


tele a hócipőm a női logikával...



2021. márc. 19. 21:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem szimplán nincs meg a kémia és nem jöttél be nekik.
2021. márc. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Minden nő valami furcsa elvarázsolt ábrándban él, és azt képzeli hoyg ő a világ közepe mert egy lyuk van rajta.
2021. márc. 19. 21:07
 3/24 anonim ***** válasza:
87%

"Minden nő valami furcsa elvarázsolt ábrándban él, és azt képzeli hoyg ő a világ közepe mert egy lyuk van rajta."


Megadtad a választ a stílusod miatt.

2021. márc. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%
Ezzel az állítással az a baj hogy a pasiknak a lyuk a világ közepe.
2021. márc. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
75%
Ne általánosíts Kistöki! Érdekes, nekem annyi lány ír, meg kezdeményez, hogy szó szerint menekulnöm kell előlük! Valamit rosszzul csinálsz, ha pedig véleményt kér egy lány, azert kéri, mert ad a véleményedre, legyél őszinte nyilván, de szebben is meglehet fogalmazni a véleményed, pl. úgy, hogy nem húzod őt le és nem azt látja, hogy negativ vagy, ha kritika , akkor za legyen hasznos és építő jellegű. Ne nyomulj, de azert érdekeljen, hogy mit csinal, dolgozik, stb hogy van hogy telneka napjai, ne legyél tul sok se de tul keves se és ne erezzek, hogy oda vagy értuk,de azt se ereztesd hogy nem hiányoznak... aranyközeputat keress mindenhol! És próbálkozz lányoknal! Ne itt hsiztizz!
2021. márc. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
78%
Velem is sok hasonló van és idegesít nem is kicsit. De a te példád szörnyű. Beszélgetsz egy csajjal és elkezded 60 éves öregapó szintjén szidni az országot, hogy itt minden milyen rossz és hogy ha ő nem így látja akkor rosszul látja az egészet? Beszélgess olyan témákról amik érdekesek, fent tudják tartani a beszélgetést. Ha nekem kezdené el valaki mondani, hogy ő szerinte milyen rossz a helyzet az országban akkor csak ignorálnám, mert hogy kit érdekel? Beszélgetni jöttem és nem pedig az országot szidni. Ez csak arra adna jelet, hogy biztos mindennel telebeszélték a fejed régen a szüleid és politika ezerrel mindenbe belevéve. Ilyen pedig kétlem, hogy sok lánynak kéne
2021. márc. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
81%
Lerí rólad hogy egy sértődött kis őstulok vagy. Szerintem rád nézni is rossz lehet ilyen kisugárzással. Ez a minden nő gonosz velem, és nem nyalnak körbe 6x. Szimplán nézz tükörbe, a probléma nálad kezdődik.
2021. márc. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
ez a mások, hoyg ami nem fér bele a világukba az nem trendi meg egyébb hülyeségek. Buták
2021. márc. 19. 21:17
 9/24 anonim ***** válasza:
81%
Irgumburgum f@szkalap!
2021. márc. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Hát hiába együgyűeké a világ!
2021. márc. 19. 21:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!