Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért flegma a legtöbb lány?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért flegma a legtöbb lány?

Figyelt kérdés

2020. nov. 21. 21:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert sajnos akkor is térdel előtte, mindig jó pár csicska, akik ezzel agyják alá a pacit... 😉

F

2020. nov. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
mert rüfkék
2020. nov. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Kbaszott krva az összes
2020. nov. 21. 21:56
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
igen
2020. nov. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Látszik hogy egy csaj sem állt még veletek össze😂😂 És ti vagytok a "férfiak".
2020. nov. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 StevenUp ***** válasza:
77%

Mert csak így tudják távol tartani az életükben felesleges fiú csűrhét...

Tudod azt a típusú fiút, aki egy igazi balek de megpróbál menő lenni...

Ezek meg a szép szóból úgysem értenek :D

2020. nov. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
22%

Nem csak hogy flegmák de nagyon büszkék !! Az egójuk a föld fölött 2 méterrel !! Főleg a csinosab csajokra vonatkozik !!

Nem lehet mit kezdeni velük !! Ha nyitsz feléjük az a baj ha nem foglalkozol velük az a baj ! Azt hiszik olyankor hogy te vagy a beképzelt bunkó miközben ők játszadoznak...

Nem lehet már kiigazodni rajtuk.

Bár nekem még soha nem.volt barátnőm sőt még egy éjszakás alkalmi kalandom se de már én kezdek belefáradni jobban mint az olyan akinek már vagy legaláb 100 nője volt !!!

Hiába próbálkozok , nyitok , bele teszek 100%-osan mindent a dolgokba nem látszik meg az eredménye !!! Egyenlő a semmivel !!

Már érdektelen lett minden ami az ismerkedésel kapcsolatos és idegesítő is !! Hányingerem van már !! Igazából leszarom !!!


Az a legnagyobb baj hogy ők se tudják mit akarnak !!! De játszadozni az emberrel azt tudják !!


Szerintem ne túráztasd magad ezen !!

2020. nov. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen én is igy vagyok, pedig osztálytársaim mondták hogy még ők sem értik mert jól nézek ki, csak nekik volt barátjuk
2020. nov. 21. 22:51
 9/15 anonim ***** válasza:
Hagyd őket a ge@@be !! Foglalkozol inkább olyan dologal vagy dolgokkal ami boldoggá tesz !! Van a nőkőn kívül is még ezer féle jó dolog ! Nehéz de ha nem.akarsz kínlódani akkor ahhoz ezt kell csinálni !! Én legalább is ezt teszek vagy próbálom ezt tenni
2020. nov. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Csak kéne egy barátnő aki normális na meg a punci is hiányzik
2020. nov. 21. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!