Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire várható el egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire várható el egy nőtől, hogy izgassa a csiklóját szex (=vaginális behatolás) közben, ha el akar élvezni? Kinek a "feladata" elérni, hogy neki is orgazmusa legyen?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem, mert nem túl régen olvastam itt olyan hozzászólást, aminek a lényege az volt, hogy a "normális" nők "csiklózzák" magukat menet közben, nem pedig a férfiakban keltik a bűntudatot azáltal, hogy tőlük várják a kielégülést. És fel volt pontozva.

2021. márc. 20. 00:16
A kérdező szavazást indított:
Mindenképp a férfi feladata a nő kielégítése, ha már szexről van szó, nem maszturbálásról.
Ha akarja, izgassa magát a nő ott lent, de ha a férfitól várja, hogy csúcsra juttassa, az is abszolút jogos.
Nem muszáj izgatnia magát a nőnek, de akkor ne hibáztassa a férfit, ha nem élvez el szex közben.
Izgassa magát a nő, ne a férfinak kelljen kellemetlenül éreznie magát, amiért a partnere kielégítetlenül marad.
38 szavazat
 1/6 Cpt_Obviously ***** válasza:
94%
Szerencsére nekem sikerülni szokott elvi ni a feleségem, de néha lovaglás közben szereti csinálni, szerintem szexi amikor csinálja, engem még jobban felizgat vele.
2021. márc. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Ha egy pali nekem azt mondana, hogy az en feladatom a csucsra juttatni magam, akkor mondanam semmi gond, ha ezek utan szopast akar, kezdhet nyujtani, hogy elerje a farkat a szajaval.
2021. márc. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Jo a kérdés! Nekem férfival még nem volt orgazmusom.

Szerintem nem is figyeltek oda rá hogy jó legyen. Izgatni nem szoktam magam mert szégyenlem a pasik előtt. Igy marad az élvezet orgazmus nélkül.

De a pasinak kell elérni hogy jó legyen a csajnak. A csaj csak rásegít. Szerintem.

2021. márc. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#3-as

Milyen pasik ezek? Egyszerűen nem értem az ilyet. Nekem még egy alkalmi partnernél is fontos, hogy ő is kielégüljön, ez egy kölcsönös dolog.

2021. márc. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Akkor várható el szerintem, ha nem képes lekommunikálni, hogy neki mi a jó. Akkor intézze magának. De egyébként iszonyat beindító, ha egy nő simogatja magát aktus közben.
2021. márc. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A szexben szerintem nincs senkinek feladata.Úgy kell átélni,hogy mindenki élvezze,örömöt okozzon.Nincs tabu,szégyellni való szerintem.Ha kívánja azt hogy magának jobb legyen csiklózással akkor hajrá.Mi mindketten szeretjük kényeztetni magunkat is.Nagyon szuper dolog!
2021. ápr. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!