Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi idős koromra várható,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idős koromra várható, hogy elmúlik (vagy legalábbis elviselhető mértékűre csökken) a szexuális frusztráció és az ezzel összefüggő szinte folyamatos levertség?

Figyelt kérdés

28 éves szűz férfi vagyok, a személyiségem és az életmódom miatt pedig alkalmatlan a nőkkel való kapcsolatra. A dolog emberi oldalát nézve már elfogadtam, hogy pár nélkül élem le az életemet, ezzel tulajdonképpen nincs is semmi baj, mivel egyedül is le tudom kötni magam, nem feltétele a boldogságomnak az intimitás.

Az ösztönök szintjén viszont elfojtva tombol bennem a frusztráció, amiért (nyersen kifejezve) nem jutok szexhez, míg a felnőttek többsége számára ez egy teljesen hétköznapi tevékenység. Olyan élmény ez nekem, mintha egy éhező személynek nap mint nap jóízűen lakomázó embereket kellene bámulnia egy étteremben, miközben ő maga nem rendelhet semmit. Még rosszabb belegondolni, hogy már a nálam jóval fiatalabbak is aktív nemi életet élnek (pl. a 15 éves fiú unokatestvéremnek már több barátnője is volt). Fájdalmas a tudat, hogy amíg más, normális emberek halmozzák a testi élvezeteket, én csak csorgatom a nyálamat a saját tehetetlenségem miatt.

Már eljutottam arra a szintre, hogy rá se bírok nézni vonzó külsejű nőkre (nem azért, mert utálnám őket, nyilván nem az ő hibájuk, hogy én nem vagyok elég megnyerő), emiatt nyilvános helyeken inkább szándékosan másfelé nézek a közelükben. Nyáron, amikor az utcák tele vannak lengén öltözött, csinos és gyönyörű nőkkel, valóságos kínzás kimozdulni a lakásból.

Sajnos már az önkielégítés sem segít, hiába csinálom naponta többször is, pár óráig megkönnyebbülök, aztán ugyanolyan komornak és nyomorultnak érzem magam, mint általában. Annyira örülnék neki, ha lenne rajtam egy "varázsgomb", melyet megnyomva teljesen ki tudnám kapcsolni magamban a nemi vágyat, hogy a ki nem élése ne keserítse meg az életemet. Csak reménykedem, hogy az éveim haladtával szép lassan magától is elmúlik ez a kielégületlenségből fakadó értelmetlen gyötrődés.



2021. febr. 22. 13:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%

Olyan 70.

Miért nem hívsz prostit?

2021. febr. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem is prosti kell. Pár alkalom és lehet, hogy az önbizalmad is megjön.
2021. febr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
38%
Reménytelen....
2021. febr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
A prostizást elítéli a társadalom. Másrészt aggódom, hogy nem tudnék ellazulni egy olyan ismeretlen nővel, akiről tudom, hogy csak a pénzemért viseli el az érintésemet, és emiatt csak bénáznék.
2021. febr. 22. 14:19
 5/19 anonim ***** válasza:
63%
Hagyd a fenébe az egészet, nem neked való ez.
2021. febr. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Akkor csak várjak, hogy magától elmúljon a nemi vágy?
2021. febr. 22. 14:24
 7/19 anonim ***** válasza:
78%

prosti hiddel én ugyan olyan vagyok mint te még rosszabb a prosti megoldás na de kockázatos pl a betegségek miatt és költséges is

gondol át jó így nyugiban vagy kell a punci mindenképpen ha igen akkor prostizz

2021. febr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
44%
Kasztráltasd magad, akkor elmúlik.
2021. febr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Mi a baj a szemelyisegeddel es az eletmododdal konkretan?
2021. febr. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Félénk, visszahúzódó és társas helyzetekben félszeg vagyok. Csak a saját komfortzónámban érzem jól magam, szabadidőmben filmeket, sorozatokat nézek, videojátékokkal játszom, néha olvasok. Nem szeretek kimozdulni otthonról, sem új élményeket szerezni, utazni, sportolni. Nem vágyom gazdagságra, luxusra, karrierre, sikerre és népszerűségre. Tapasztalataim szerint ezek a nők szemében taszító tulajdonságok.
2021. febr. 22. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!