Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől lehet hogy ha egy srác...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet hogy ha egy srác ujjaz imádom, talán jobban szeretem mintha kinyalna, de ha én ujjazom magam nem jó, vagyis inkább olyan semleges/semmilyen érzés? Valaki hasonlót tapasztalt lányok?

Figyelt kérdés
2021. márc. 20. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is így vagyok!
2021. márc. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindig izgibb ha más csinálja, kivéve ha rosszul csinálja.
2021. márc. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Ez normális.
2021. márc. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindennek megvan a maga módja,ha megfelelő partner csinálja és jól teszi a dolgát,mindenkép jó.
2022. szept. 15. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekünk, fiúknak is sokkal jobb érzés amikor egy lány húzogatja a farkunkat...
2023. szept. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én fiúként mondom, hogy szeretem magamnak csinálni, de, ha egy lány csinálja, mégha nincs is szex, csak kiveri, az akkor is valami isteni jó érzés! :)
máj. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!