Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Milyen az ideális,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen az ideális, esztétikus, férfias pénisz?

Figyelt kérdés
Rövid vagy hosszú, vastag vagy vékony, metélt vagy fitymás, kicsit görbe (felfelé) vagy teljesen egyenes, csupasz vagy karbantartott, rövid szőrös vagy ápolatlan "őserdős"? Milyen az ideál?? Tudom, hogy fontos a férfi/fiú egész teste és a belső értékei is, de tegyük fel, ha az pont olyan, mint amire ti vágytok és csak ebben különböznek, akkor melyiket választanátok?

2021. márc. 21. 15:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Nekem mindegy merrefelé áll és milyen vastag vagy hosszú, csak keményen álljon és ne 2 perces menetet tudjon.
2021. márc. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi! Légyszí írjatok, kort is!
2021. márc. 21. 15:25
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

29N

1-es voltam.

2021. márc. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%
Az az ideális ami a páromnak van. Mivel szeretem és vele vagyok már csak annyi a lényeg h figyelmes legyen az ágyban és mindketten élvezzük. A kinézete huszadrangú.
2021. márc. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%

Ki szerint ideális egy 17 cm-es, teljesen egyenes, fitymás, eres pénisz?


Viccet félre téve: a nőket nem ez, hanem a gazdája érdekli

2021. márc. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

4-es!

Ne így keress rá ellentétet, hanem úgy, hogy kisfiús/férfiatlan/stb.

2021. márc. 21. 16:05
 7/17 A kérdező kommentje:

6.!

Tudom, hogy más külső tulajdonságot és a belső is fontos, de ha csak ebben különböznének a pasik, minden másban pont olyanok lennének külsőleg, belsőleg, mint amilyen nekik ideális, akkor melyiket választanák.

2021. márc. 21. 16:10
 8/17 A kérdező kommentje:
Mi férfiak is meg szoktuk nézni, hogy mennyire látszanak ki a kisajkak, mennyire nagy a csikló, borotvált-e, még akkor is, ha nem ez a legfontosabb szempont, csak örülünk neki, ha pont olyan, mint amilyen szerintünk szép. Meg azért alap elvárásaink nekünk is vannak, például nem legyen undorító stb.
2021. márc. 21. 16:13
 9/17 anonim ***** válasza:
73%

8: nem így működnek a lányok.

Tegyük fel, hogy van 2 tök egyforma pasi (külsőre, belsőre), akik csak abban különböznek, hogy másmilyen a farkuk, akkor se a kinézet döntene, hanem az hogy hogyan tudja használni.

2021. márc. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%

9: igen, de mi pasik vizuálisak vagyunk, minket érdekel az ilyen.

A lányokat nem.

2021. márc. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!