Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, titeket hogy lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket hogy lehet hatékonyan elcsábítani/beindítani?

Figyelt kérdés

Téged személy szerint mi izgat fel milyen mozdulatok, szavak vagy jelek?

Kérlek írj kort is.


2021. márc. 21. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
Ha a csaj a saját szájába köp, na az egy pozitív jel. 23
2021. márc. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nekem elég lenne megmutatnod a talpad!!
2021. márc. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
Ha masztizik elöttem a lány!
2021. márc. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudok női fejjel gondolkodni... de sztem egy lánynak nagyon könnyű a pasi értésére adni a szándékait. Egyet gombolsz ki a felsődön, vagy simán megdícséred a pasast hogy milyen izmos. Kb. ez már nyílt kihívás. Annyira egyszerű lenne... sztem.

Férfit nem nehéz felszedni :D

2021. márc. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Ha szenvedélyes és kisérletező!
2021. márc. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Külső megjelenés + leginkább kisugárzás úgy egyben ahogy van. Nincs definíció az ízlésben, mindenkinek más tetszik és "egyben" számít a kép, nem külön-külön.
2021. márc. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17%
Asztal alatti lábfétises játék. (F39)
2021. márc. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
Ha természetesen viselkedik, nőies, és valóban apró jelek, ha mondjuk kettesben vagyunk és oda ül mellém és az értésemre adja a közeledési szándékát.. Nem szeretem elkapkodni a dolgokat.. 42 f
2021. márc. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Próbálj beszélni erről az asszonnyal, ha belemegy már a tied is vagyok, de a kockázatok és mellékhatások tekintetében kérdezze meg gyógyszerészét vagy kezelőorvosát. (esetleg a fodrászhoz se ártana előtte még bejelentkezni, és megrendelni a parókáját):)
2021. márc. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Személy szerint az, ha a lány kezdeményező, szeret kísérletezni, kedves és barátságos. De úgy általában jön magától az ilyen szerintem :) 21/F
2021. márc. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!