Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vékony fiúként tuti nem lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony fiúként tuti nem lehet formás testű csajom?

Figyelt kérdés
20 felett vagyok és még nem voltam lánnyal. Nekem a kövér, és a nagyon vékony lányok nem tetszenek, és legyen igényes és szép arcú. A mellméret nekem nem számít, inkább a feneke legyen formás.
2021. márc. 21. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Nem lesz csajod, ha itt picsogsz.

Valamit azért tenni kellene hogy szóba álljanak veled a csajok.

2021. márc. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem.
2021. márc. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
"legyen,legyen,legyen" Na és te milyen vagy? Magadba is nézel néha, vagy csak az igényeid vannak meg?
2021. márc. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehet ilyen csajod :) De csak akkor ha teszel érte, és ha véletlen csalódás ér akkor azon túllépsz és keresel tovább.
2021. márc. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Segítek: picsogó, önbizalomhiányos kisgyerekként még nem formás csajod sem lesz. Neked kell "megdolgozni" érte. Az elvárásokat meg olyan magasra lőtt be, amit cserébe te is nyújtani tudsz. Vágyakozhatnék én is playmate-kre meg szépségkirálnyőkre, de valószínűleg egy ilyen csajom sem lesz. Na és? Nagyon jól elvagyok az "átlagos" lányokkal is :)
2021. márc. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de ha elégedetlen vagy a testeddel, miért nem változtatsz rajta?
2021. márc. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Csinos lányok a csinos fiúkra buknak.
2021. márc. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne is legyen soha csajod!
2021. márc. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!