Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan találhatnék pszichológu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnék pszichológus-prostituáltat?

Figyelt kérdés
Mindkettőre szükségem van egy személyben.

2021. márc. 22. 09:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

ugyanezt kérdezte kb 1 hónapja

sztem troll

2021. márc. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy troll csak keveri a szezont a fazonnal, úgy gondolja talál olyat aki majd a lelkét is jól megmelengeti és egyben fizikailag is jól bevezeti a szexbe. Ez viszont nem így működik, vagy egyik, vagy másik. Teljesen máshogy dolgozik egy terapeuta, nem úgy hogy elédtérdel "na látod így kell ezt csinálni". Van 1-2 prosti akinek specialitása a szűztörés és a szexoktatás, de azok nem pszichológusok, csak lelkesek a téren.
2021. márc. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Azt hol ìrta, hogy szűz és emiatt akar prostit?


Mellesleg az milyen laza munka lehet már: bruttó 10 perc, és már kávéval is megkínáltad.🤭

2021. márc. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Én nem kérdeztem ilyet és most sem trollkodok.

Nem vagyok szűz, de majdnem. Valahogy összejött egy barátnő fiatalon, de a személyiségem nem változott olyanná, mint kellett volna.

2021. márc. 22. 12:55
 15/19 anonim ***** válasza:

Pedig volt 1 ilyen kérdés.

És mennyire valószínű h ketten is ugyanezzel áljanak elő?

2021. márc. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nem kell elhinned. Én semmi furcsát nem látok abban, hogy valakinek lelki igényei is vannak, de nem tud barátnőt szerezni.
2021. márc. 22. 13:00
 17/19 anonim ***** válasza:

Én ismerek valakit aki prostituált, és ugyanakkor pszichológiai problémákkal is foglalkozik.

Megakartam mutatni ezt az adatlapot a kérdezőnek, de a kérdező eltűnt. Törölte az itteni fiókját.

2021. márc. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem miért így kell kifejeznie magát értitek, prostituált?

Akkor mondja azt hogy pszichológus párt keres, de ez a kérdés így nagyon barom. Nem csak prositval lehet együttlenni.

2021. márc. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
#18 Van olyan, akinek de.
2021. márc. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!