Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek lesz valaha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lesz valaha olyan, hogy a prostituált és a pszichológus és a szociális munkás szakmák összeolvadásából megszületik egy tökéletes szakma és nem csak a gazdagok fogják tudni megfizetni a szolgáltatást?

Figyelt kérdés
Aki sok-sok ölelésre, csókokra, simogatásra, gyengédségre, törődésre vágyik ahol maga az aktus már csak hab a tortán, de az egész lényege a TÉNYLEGES barátnő feeling?

2020. szept. 17. 03:00
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Vaaagy, szerzel egy barátnőt, ami maradéktalanul 100% barátnő feeling, megfizethető, minket meg megkímélsz itt az ilyen idióta, GyP-s, értelmifogyatékos, retardált farokságoktól. Na mit szólsz? Nem semmi ötlet, mi?
2020. szept. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
VAgy a prosti közmunkás lesz.
2020. szept. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Egy igazán jó prosti már ma is tudja mindezeket, persze nyilván nem egyetemen tanulta.
2020. szept. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudod-e, hogy a kérdésed mennyire ledegradáló hozzáállást mutat minden érintett foglalkozást űzőre nézve?

Totál semmit sem értesz az életből, nagyon is látszódik...

2020. szept. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az okoskodást! Nekem lehetetlen az, hogy barátnőm legyen.
2020. szept. 18. 00:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Aztán mégis miért lehetetlen?
2020. szept. 18. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kérdezd meg a nőket. A többség szerint nincs semmi baj velem, aztán mégis...


Kizárólag az összes konkrét indoklást tudom csak itt felsorolni, amit olyan nőktől kaptam, akik azt mondták, hogy lehetne valami, ha...


"rendelkeznék xy anyagi javakkal"

"fizetnék neki azonnal, helyben xy összeget"

"olyan külsőm lenne, ami pont az ellentéte annak, amilyen van" - ebben az esetben azért kihangsúlyozták, hogy "de xy barátnőmnek, volt osztálytársamnak meg pont az olyanok jöttek be, mint te, most is olyan párja van és nagyon boldogok együtt, biztos van még ilyen lány, de én többet nem ismerek.

2020. szept. 18. 03:29
 8/8 anonim ***** válasza:
78%

most is meglehet fizetni 1-et igaz nem sűrűn de ha félre teszel akkor simán 20-as ért már 1 óra meg van.


bár ha barátnőre vágysz érzelmekre az sajna nem kapod meg egy prostitól sem

2020. szept. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!