Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 24 évesen csak addig jutottam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 évesen csak addig jutottam a nők téren hogy összejött egy alkalmi. Kapcsolatom nem volt, pedig inkább azt keresek. Reménykedtek még abban hogy találatok barátnőt?

Figyelt kérdés
Nagyon szomorú lennék, ha nem lenne sosem tartós kapcsolatom és legalább egy gyerekem.
2021. márc. 22. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Talán nem a megfelelő helyen keresgélsz.
2021. márc. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

" Reménykedtek "

Én miért reménykedjek ??

2021. márc. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%
Bocs, de ne picsogj, máris előrébb vagy mint az incelek többsége. Találhatsz - de keresni kell ÉS próbálkozni, menni utána, kezdeményezni (normálisan), ha 100. elutasítanak akkor a 101. lánynál is.
2021. márc. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

1, Attól hogy ide ezt kiírod még nem fog bekopogtatni a csaj

2, Hagyd az ilyen badoo, tinder féle bohóckodást és ismerkedj személyesen

3, Saját ligádban kopogtass

2021. márc. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
26%
A remény hal meg utoljára. Mondjuk nem nálad. Nálad már meghalt, elpusztult, és szétfoszlott.
2021. márc. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!