Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kik bírják jobban a szexet a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kik bírják jobban a szexet a balettos vagy a tornász (iskolai szinten) lányok?

Figyelt kérdés

Illetve a vadabb keményebb, és nagyobb péniszel rendelkező srácokat, kik tudnák jobban kielégíteni?

És mért ők?



2021. márc. 24. 23:51
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Csodálom hogy egy kézzel ezt be tudtad gépelni. Respect bro.
2021. márc. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Nem a sportág számít igazán, habem a sportolói tevékenység szintje. Aki komolyabb szintén sportol, az bírja kevésbé, hiszen az edzések annál durvábban lefárasztják. Minél elitebb egy sportoló, annál inkább hulla az edzésidőn kívül.
2021. márc. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Mivel szerintem se balettos, se tornász partnered nem lesz így eléggé teoretikus a kérdésed. Sőt ha fejben a "vadabb keményebb nagyobb pénisz" neked a szex etalonja, akkor tartok tőle semmilyen se.

Ja amúgy meg a sportágnak, testalkatnak semmi köze a libidóhoz.

2021. márc. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3%
A fő kérdés engem is érdekelne. Én a balettosra tippelnék.
2021. márc. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Mindkettő nagyon elszánt lehet, de én a tornász csajokra tippelek. Szerintem ők erősebbek, komolyabb fizikummal rendelkeznek és nem is valami finnyásak.

Mondjuk a balettesek is mindenre képesek, eszméletlen milyen kegyetlenségek mennek ott is.

2021. márc. 25. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

Sziasztok, én baletteztem is most pedig tornázom. Nem vagyok egy szex mániás, sőt, én gyengéden szeretem és nekem az se baj ha ritkán van.

ez nem sport függő, hanem ember tipus függő.

2021. márc. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Komolyan érdekelne az összefüggés a sport szakág és a libidó között :D

Vajon egy súlyemelő bajnoknak vagy magasugrónak lenne a nagyobb étvágya? Mindkettőnél a nagy számok dominálnak :)


Amúgy elárulom, a legvadabb barátnőm egy kis duci konyhai kisegítő csaj volt. Egyszerűen képtelen voltam annyit dugni, hogy azt mondja elég már.

2021. márc. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Aki lepontozott, attól kérdezem, hogy volt-e élsportoló? Nemzetközi szinten? Én a 7 éves tapasztalatomból beszélek. Amikor hobby sportoló voltam, minden nap volt igényem és erőm a szexhez, szétrobbantam az energiától, életerőtől, motivációtól. Amikor a hobby sportból válogatott szintű sport lett (heti 4 edzés helyett heti 13 edzés), akkor rá pár hónappal már a boltba alig volt erőm elmenni, heti max 1 szexeléshez volt kedvem (szex helyett inkább csak nyalni, össze bújni a többi napokon) és szexnél jóval hamarabb elfáradok, hiszen rommá van terhelve az izomzatom az edzések alatt. Az élsport egy másik univerzum, de pontozgassatok csak hülyegyerekek, remélem ti is vettetek részt világbajnoki döntőben és nálam jobban tudjátok. Mégegyszer leírom: nem az az elsődleges, hogy ki mit sportol, hanem az számít, hogy ki milyen szinten végzi azt. Egy heti 4 alkalommal bohóckodó balettos jóval nagyobb energiákat tud és akár mozgósítani az ágyban, mint pl. egy Olimpiai kajakos a csúcsterheléses ciklus közepén.
2021. ápr. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!