Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfi prostituáltak szinte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi prostituáltak szinte biztos, hogy férfiakkal is vannak? Van olyan, aki teljesen hetero?

Figyelt kérdés

2021. márc. 25. 13:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
van olyan.
2021. márc. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Vannak heterók. Ez csak egy előítélet/irigység a pasik részéről. Ha nem vetted volna észre minden jóképű, a nők körében népszerű férfit melegséggel vádolnak.
2021. márc. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Van sok férfi prosti, akik kifejezetten csak férfiakkal tolja miközben hetero. Csak a pénz miatt.

Ezt azért tudom mert anno engem is keresték meg ilyennel.

2021. márc. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%

Gondolom nem én vagyok az egyetlen, aki még videóban sem szeretne férfit meglátni, olyan szinten kerüli őket minden téren.

Biztos létezik ilyen a szexuális szolgáltatásokat pénzért áruló férfiak között is.

2021. márc. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
van egy pár, ők dugják az öreg ronda nőket.
2021. márc. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok öreg. A ronda igaz.
2021. márc. 25. 13:41
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
Hogy nézel ki,megmutatod magad?
2021. márc. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%

Én nem is nagyon tudom elképzelni, hogy miként működhet ez, ha egyáltalán létezik olyan férfi, aki ebből pénzt tud csinálni.

Vagy nekik állandó partnereik vannak és miattuk éri meg ezt csinálni?

Az egész országban egy maroknyi nő lehet, aki ilyen szolgáltatást igénybe venne.

2021. márc. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha megnezed rosszlanyokon, vannak olyan pasik akikrol nők irnak sok ertekelest vagy akar parok. Akik nagyon jok, eleg jo kis mellekes penzt tudnak szerezni ebbol siman ferfiak nelkul is. Megelni persze ebbol nem lehet valszeg
2021. márc. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Férfiprostituáltak szinte csak férfiakkal vannak együtt. A női vendég nagyon ritka, abból lehetetlen lenne megélni. Igazából a női vendégnél még az is gyakoribb, hogy párok keresik fel az illetőt.


Ami a kérdés másik részét illeti, persze, vannak bőven heterók is közöttük. Heteró nálam az azt jelenti, hogy csak a pénzért csinálja. Anélkül, ingyen, élvezetből nem feküdne le soha pasikkal.

2021. márc. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!