Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden férfi vágyik valamilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi vágyik valamilyen szinten arra, hogy uralja, használja a "nőjét" az ágyban legalább időnként?

Figyelt kérdés
Tehát mondjuk arra, hogy fölé kerekedjen, lefogja és alaposan "szétkefélje", análisan közösüljön vele, az arcára verje a farkát, orál közben húzza a nő haját, dugja a száját vagy rányomja a fejét, hogy minél mélyebbre csússzon a pénisz stb.

2021. márc. 25. 17:35
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez a férfiak természetéből adódik. Egyesek csak így élvezik igazán a szexet, másoknak időről időre van szükségük rá a változatosság kedvéért.
Nem, de amelyikük nem ilyen domináns típus, annál valószínűleg nem stimmel valami, férfiatlan.
Nem, mindenki másmilyen, a gyengédségre vágyó nők sem találnak társat nehezebben, mint a szubmisszívek.
59 szavazat
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
69%
A többi férfiról nem tudok nyilatkozni de én ilyen vagyok.
2021. márc. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
41%
A nők is erre vágynak.
2021. márc. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
90%
Soha életemben nem vágytam ilyesmire 🤷‍♂️ 47F
2021. márc. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
98%
Hozzáteszem, szerencsére a partnereimnek se volt ilyen irányú igénye. #3
2021. márc. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
89%
Arra hogy szétkeféljem, finoman meghúzzam a haját igen, de a többire nem. Baromira nem indít ha ha fuldoklik vagy szenved alattam v felettem. Kinek mi...
2021. márc. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
91%
Öreg, te tök hülye vagy a nőkhöz... ki kell puhatolni, mire vágyik a nő, és valóra váltani. Már ha akarsz második, harmadik, ezredik alkalmat.
2021. márc. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Speciel szoktam ilyen elemeket is "alkalmazni", mert csak, mert jó, mert vágyom rá én is. Értelmes ember viszont NEM minden partnerével, csak aki szintén vágyik rá és szubmisszív. Aki erőből követelőzve teszi az nem dom, csak egy éretlen pöts.
2021. márc. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
90%
Más szóval jól megbaszni? Van hogy igényli a nő, ezt a fajta "hozzáállást" :D
2021. márc. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Mellesleg erre az oldalra 90%-ban szűz lúzerek írnak, akik csak fantáziálgatnak, szóval nem kell komolyan venni az itteni válaszokat.
2021. márc. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
65%
Én most jöttem rá, hogy bizony erre vágyom egyre jobban, pont amiket a leírásban felsoroltál. Sajnos még nem tudtam kiélni, eddig mindig finoman bántam a lányokkal. 24f
2021. márc. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!