Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden férfi vágyik valamilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi vágyik valamilyen szinten arra, hogy uralja, használja a "nőjét" az ágyban legalább időnként?

Figyelt kérdés
Tehát mondjuk arra, hogy fölé kerekedjen, lefogja és alaposan "szétkefélje", análisan közösüljön vele, az arcára verje a farkát, orál közben húzza a nő haját, dugja a száját vagy rányomja a fejét, hogy minél mélyebbre csússzon a pénisz stb.

2021. márc. 25. 17:35
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
71%
20/20: Igy van, egyszer volt alkalmam a feleségemet babrálni, ahogy feküdt. Pár másodperc múlva felkelt, pedig nagyon óvatos volta. Arra gondoltam, hátha valami suzépet álmodik ettől:)
2021. márc. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
74%
Hát lehet annyira kicsi a pömpölő 🤭
2021. márc. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
49%
Félálomban van.. Ennyi. engem is dugott meg a volt barátom úgy, hogy félálomban voltam,hagytam élvezzen nem reagáltam.. Így.
2021. márc. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
86%

"hagytam, élvezzen nem reagáltam"


Tehát a lényeg az, hogy ébren voltál, csak nem reagáltál.

Nem az, hogy aludtál, észre sem vetted, csak reggel láttad, hogy folyik a g.. i a lábadszárán.

Mert ugye ilyen nem létezik.

2021. márc. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
49%
Félig ébren voltam.. olyan állapotban mintha kábulatban lennél. Na így már jó?
2021. márc. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
92%
Akkor tudtad mi történik, nem?!
2021. márc. 29. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
62%
Persze, hogy tudtam sosem mondtam, hogy nem, viszont lehet olyan fáradt az ember, hogy olyan mélyen alszik, nem vesz észre semmit. Ilyen pedig van mielőtt még azt írnád, hogy nincs.
2021. márc. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
67%

A párom rendszeresen análisan akar közösülni velem. Néha elég durva

46/n

2021. márc. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
39%
A volt barátom azt mondta, hogy a nejét sosem akarta análisan dugni, nem izgatta valahogy nem érdekelte pedig úgy is lehet örömködni. Pedig kevés punit kapott. Amikor viszont én adtam neki lehetőséget, hogy elélvezzn a fenekemben azt gond nélkül elfogadta és rendszer lett belőle. Amolyan pótlás. 60 /F
2021. márc. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
43%

Engem nem vonzanak olyan dolgok amik fájdalmat okozhatnak a nőnek (durvaság, hajhúzás, anál és hasonlók)

A "száját dugni" szerintem lehet finoman is, ha akarná, abban benne lennék. De a gyengédséget szeretem adni inkább. (35/F)

2021. júl. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!