Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hová tűntek innen a perverz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová tűntek innen a perverz csajok?

Figyelt kérdés

Emlékszem évekkel ezelőtt tele volt az oldal velük. Rengeteg alkalommal szexcseteltem, fotócseréztem csajokkal. Volt olyan akivel később személyesen kiéltük a vàgyainkat.

Viszont mostanában semmi ilyesmit nem sikerült átélni.

Mi változott, h már sokkal prüdebbek itt a csajok?


2021. márc. 26. 14:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Kiszorították őket a meleg fiúk, de ha akarod a kedvedért lesznek “lányok”
2021. márc. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Tinderre, meg erre való oldalakra.
2021. márc. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
17%
Mivel ez az oldal nem erre való, így örülnék ha a “perverz fiúk” is velük tartanának... elegem van a magadfajta kiéhezett palik privát üzeneteiből...
2021. márc. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
33%
Kiöregedtek
2021. márc. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%

Én voltam itt fent 7-8 évvel ezelőtt is. Azt kell mondjam sokat romlott a színvonal. Szerintem ezért nem járnak már ide az olyan lányok. Régen voltak normális pasik is, én is felszedtem innen egy nagyom jó partnert. De már csak isióták találnak meg az oldalon, tiltottam is vagy 500felhasználót az évek során.

Már szerintem más oldalak jobban mennek mint a gyk

25N

2021. márc. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%
én most is beszélgetek egy fiúval szexchatelni szoktunk.Majd elváik lesz-e több is.
2021. márc. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%

Egyet értek a kérdezovel. Azelott 3-4-5 éve én is jo pár novel irogattam itt sexuális témában. Nem mindenkivel volt képcsere, volt akivel csak beszélgettunk, éppen ki hogy dugott a párjával, vagy ki hogy kivel mikor csalta meg. Volt akivel egymásra masztiztunk, stb stb. De mostanában valahogy tényleg kevesebb az erre nyitott ember, akivel lehet kotetlenul beszélgetni.

En valahogy azt vettem észre, hogy érzékenyebbek is lettek a nok. Ha találok is not, akivel elindul egy beszélgetés, 5-6 uzenet után valamilyen gyerekes oknál fogva felmérged és eltunik.

En is sajnálom ezt a negatív változást. Probáltam chat.hu-t, de ott az inteligencia színvonal kb -10. Más alternatívát meg nem tudok én se. Tinder meg nem nekem valo, én elsosorban beszélgetni akarok, nem dugni. Ezeket az uj appokat, snapchat, telegram, meg én nem tudom mi már nem is ismerem.

2021. márc. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
33%
Átmentek más oldalakra, tinder, smpixe stb. mivel eléggé lecsökkent a GyK színvonala. Tele lett kanos, képcserézni akaró dickpickküldözgető tinikkel, trollokkal meg szimpla mezei bolondokkal. Ha fel is bukkan 1-1 új felhasználó lány, azonnal elárasztják privikkel, végigolvasni sincs ideje nemhogy válaszolni, s többnyire fejvesztve menekül. Avagy marad és vad tiltógomb nyomogatásba kezd, ahogy az #5-ös is.
2021. márc. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Én itt vagyok még,néha lányka adom ki magam, ilyenkor várom a fiúcskák privát üzeneteit.Valójában Józsi bácsi vagyok,64F. Jelige:nem baj ha fiú vagy,luk van ott is.
2021. márc. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
41%
Nem sok volt így sem itt.
2021. márc. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!