Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az alacsonyabb,vékony de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsonyabb,vékony de enyhén sportos csajok mennyire bírják a nagy méretet?

Figyelt kérdés

Van egy csajszi akivel már volt több minden,szex még nem de nagyon bejön és kívánom őt:)Tetszik a vagány stílusa,mellette nagyon kis aranyos és külsőre is nagyon bejön,barna haja és nagy kék,cicaszemei vannak:)Számomra tökéletes de a péniszem eléggé nagy és vastag is így félek hogy fájni fog neki vagy legalábbis kellemetlen leszek.

Az ilyen alkatú csajok mennyire bírják a nagyobb méretet?

Milyen pózzal lenne érdemes próbálkozni?

30/F 27/L


2021. márc. 26. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Váó! Micsoda varázslatos, hogy pinapusztító péniszed van! Még szerencse hogy itt kérsz tanácsot, tőlünk, kispöcsüektől, hogy hogy használd a gigadákót.

Amúgy minden sztori amit mesélsz másoknak, bele csempészed hogy neked mekkora masszív dákód van, vagy csak itt gyakorikerdeseken kompenzálod az átlag/átlag alatti farkat?

2021. márc. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem testalkat függő hogy ki mennyire bírja a nagy méretet. Ez genetika, mindenkinek más hosszúságú a hüvelye.
2021. márc. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
Mint az összes nő. Az a kedvencük.
2021. márc. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

nagyon tágulékony a hüvelyünk, ne aggódj, bírni fogja, és tapasztalatból mondom, élvezni is ;)


21/L

2021. márc. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Én pl nem szeretem.
2021. márc. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%
Nyugi bírni fogja, minden csak a fokozatosság és odafigyelésen múlik. Csajom 16 éves 158 centi, de úgy ugrik rá a 20as cerkámra mint a pinty!
2021. márc. 27. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Tök jó, hogy én le lettem pontozva, de más, aki ugyan azt írta, nem :D
2021. márc. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Nekem pl eleg rovid es szuk is, szoval egy 20 centissel engem mar felnyarsalnanak :D
2021. márc. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez kiszámíthatatlan előre. Volt vékony, izmos, alacsony barátnőm, neki nem voltam elég vastag, viszont ő volt az egyetlen akinek túl hosszú voltam, vigyázni kellett rá, hogy ne fájjon neki. Volt kicsit magasabb, nem annyira vékony barátnőm, ő minden behatolásnál sóhajtott egyet, mert annyira szűk volt a hüvelye. Volt magas, vékony, izmos barátnőm, akiben szó szerint elvesztem és semmit sem érzett belőlem, de volt több magas, vékony barátnőm akinek pont jó volt. Volt aki a együttlét elején szűk volt, majd úgy kitágult, hogy már nem is érzett, de volt olyan barátnőm is, aki két gyerek után is képes volt megszorongatni odabent.

Szóval, egyértelmű szabályt nem tudtam felállítani,

2021. ápr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!