Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hiába vagyok jóképű, 22...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiába vagyok jóképű, 22 évesen még mindig szűz. Hol tudnék ismerkedni szűz lányokkal?

Figyelt kérdés
2021. márc. 27. 00:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted jóképű, de az nem minden sőt, lehet nem is előny.

Nem is biztos hogy jóképúnek kell lenned, többet érnél a jó dumával, megjelenéssel és ne legyél balek. Ha egy mamlasz vagy akkor mit csinálsz?

2021. márc. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért csak szűz lányokkal akarsz ismerkedni?
2021. márc. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért CSAK szüzekkel akarsz?Gáznak tartod ennyire?:(

A jóképűség relatív amúgy:).

Menj tinderrexd

2021. márc. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy te jóképű.
2021. márc. 27. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem szűz lány is érdekelne, de előttük csak lejáratnám magam, nem szeretném, hogy kínos legyen. De ha mindketten szüzek vagyunk, akkor úgy képzelem, hogy az vicces bénázás lenne közösen.
2021. márc. 27. 07:38
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én már megbékéltem azzal, hogy 22 évesen szűz vagyok.

Teljesen átlagosan nézek ki. Nem vagyok kifejezetten jó képű, de bánya rém sem vagyok.

Korombeli lányokkal nehezen találom meg a közös nevezőt.

2021. márc. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Itt is van esély, egy kicsit beszelgettek privatba, aztán átmehettek messengeree, instára. 21N
2021. márc. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hol laksz, mégis hogy nézel ki, mert a jóképűség tényleg relatív. Én az interneten óvatosan ismerkedek, mivan, ha pont kifogok egy creepy, bolond embert, szerintem ezzel nem vagyok egyedül. :/

20N

2021. márc. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a #8-al. A szépség "ízlés" kérdése mindenkinek. Pont ezért jobban ajánlom én is a személyesebb ismerkedést. Jó, most pont világjárvány közepén vagyunk, de a tinder már egy fokkal személyesebb. Volt aki itt rámírt, de onnan nem alakult ki semmi hosszútávú,de ez is egy lehetőség.

Meg ahhoz hogy kiderüljön, hogy valaki szűz kell idő. Valaki egyből megnyílik de valaki titokban tartja. Úgyhogy elég nehéz dolgod van ha kifejezetten e téren akarsz ismerkedni.

Ne aggódj emiatt, hogy nem voltál még senkivel, nem lesz semmi baj ha tapasztalt csajjal is kerülsz össze, ő segít, belevezet.

Sok sikert és kitartást! 19/L

2021. márc. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Erdei Márton Zsolt ***** válasza:
Looser vagy öcsisajt
2021. szept. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!