Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy jóképű pasinak bárhol,...

Egy jóképű pasinak bárhol, bármikor van esélye ismerkedni lányokkal? (Bővebb magyarázat lent, hogy mire gondoltam)

Figyelt kérdés

Nem a klasszikus helyzetekre gondoltam (szórakozóhely, munkahely stb.), hanem pl. az utcán odamegy hozzá és beszélgetést kezdeményez vele, vagy egy buszon, villamoson. Ami nem tipikusan ismerkedési helyzet. Merthogy óvatosságból random helyzetekben nem szívesen ismerkedünk, beszélgetünk, nem jövünk össze senkivel.

És most mindegy az, hogy a pasi pénzes-e vagy sem, fogadásból szólítja meg a csajt vagy sem, hogy lesz-e folytatása a történetnek, az nem érdekes. Az alapkérdés tehát: ha jóképű a pasi, akkor az akár tök ismeretlenül is elérheti a kívánt hatást, hogy egyáltalán kommunikáljanak vele?

Ja, még mielőtt valaki erre gondolna, nem én vagyok az érintett fickó, csak érdekel maga a helyzet, ki hogy reagálja le.


2020. júl. 27. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Először is, ki a jóképű? A szépség relatív, így a kérdés megválaszolhatatlan.
2020. júl. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Én nem szeretem, ha leszólítanak, függetlenül a kinézettől.

A pénzes megjegyzéshez annyit fűznék hozzá, hogy ha szerinted minden nő egy csóró repedtsarkú, aki pár forintra vár valami herétől, akkor próbálj meg igényesebb körökben mozogni. Üdv.

2020. júl. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-esnek: Mint ahogy mondtam, nem rólam van szó, és a "pénzes" kitételt csak azért tettem a kérdésbe, hogy ne vigyék el a kérdést ebbe az irányba, ez csak egy körülmény, bár biztosan többen felhoznák ezt is. Csak az alapkérdés érdekel, te azt mondtad, nem szereted, ha random leszólítanak. Ennyi a válasz, köszönöm.
2020. júl. 27. 16:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Ismerkedni, megszerezni nem nagy dolog az embereket, de megtartani a másikat,hogy az a másik magától akarjon melletted lépdelni, és ne azért tartson, hogy a többieknek lehessen vele villogni az évek alatt, no az már valami.
2020. júl. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jóképű vagyok, emiatt a lányok nem hitték el, hogy egyedülálló vagyok, azt hitték, hogy én aztán biztos nem leszek hűséges. Pedig a valóságban visszahúzódó, gátlásos gyerek voltam mindig is. Így leginkább azokkal a lányokkal jöttem össze, akik maguk kezdeményeztek nálam. Ez persze nem mindig az a halmaz, akik nekem tetszettek.
2021. febr. 26. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!