Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, egy 23 éves nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, egy 23 éves nő "húspiaci értékét" milyenre becsülitek?

Figyelt kérdés
Jövő hónapban leszek annyi, és kíváncsi vagyok, hogy az itteni felhasználók szerint abban a korban vagyok-e már, amikor el kell kezdenem aggódni.

2021. márc. 27. 17:13
A kérdező szavazást indított:
Már elszálltak a legszebb évei.
Még éppen jó korban van, de már lejáróban a "szavatossága".
Aranykorát éli, még egy jó darabig fiatal és kívánatos marad, még nem "ketyeg az órája".
Később fogja elérni a csúcsot, még az érés fázisában van.
Nem a kortól függ a "húspiaci érték".
54 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azon aggódnék nehogy olyan férfit fogj ki aki "húspiaci értéket" lát benned.
2021. márc. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Mivel korban pont passzol ezért nekem pont a legjobb.
2021. márc. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
76%
Nagyjából a 20-23 a csúcspont, a komolyabb mintákon végzett kutatások alapján.
2021. márc. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint az idősebb nőket szeretem. De ha így tekintesz magadra az nem egészséges viszont.
2021. márc. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Noren1989 ***** válasza:
64%

3,6.


Nem jó, nem tragikus.

2021. márc. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%
Kinézettől és személyiségedtől is függ. Van aki 40-esen is bombázó, más meg 20 évesen sem annyira (finoman fogalmazva). Az életkor egy tulajdonság. Egyébként ha legalább átlagos a külső megjelenésed és normális személyiséged van akkor ne aggódj a férfiak 95%-a szívesen d.gna egy 23 éves lánnyal. A gond hogy egy "húsnak" tekinted magad - a partnereid is így fognak akkor kezelni.
2021. márc. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
41%

23 évesen rájöhettél volna már, hogy az életben csak nagyon kevés ember véleménye számít. Erre fel, idejössz, és mint a húspiacon felméreted magad. :D Mit vársz? Egy biztos. Még pár évig életed legjobb fizikai formáját hozod még, aztán a kor és a gravitáció szép lassan elbánik veled is, mint minden más nővel

A cici már nem lesz olyan feszes, a feneked sem lesz ruganyos, mert a meló és a hajtás miatt nem lesz időd magadra, nyűgös és kiállhatatlan leszel, ez pedig majd meglátszik a külsődön is.

Szóval most feküdj le mindenkivel, éld ki magad, mert ha lefő a kávé, csak a végeredmény számít. Hadd legyek én az első a kalandozásaid sorában, és ne nézz hátra!

Lehet kissé eltértem a kérdéstől, de sebaj :D

2021. márc. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

#7

A cicim sosem volt feszes. 😘

2021. márc. 27. 17:49
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
De akkor legalább nagy, gondolom. Az már plusz pont.
2021. márc. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
35%
7-es vagyok: nem akarok ráfüggni a cici témára( pedig de) de nem részleteznéd milyen a cicid, csak a teljes és hiteles véleményformálás miatt? Meg beszélhetnél a fenekedről is, a combjaidról, és ha már itt tartunk a puncidról is! Baba vagy saláta, borotvált vagy fazonra nyírva, meg futólag írhatsz arról hogy mindezekhez mennyire szép pofi társul. Csak hogy objektíven válaszolhassanak mások.
2021. márc. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!