Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, milyen perverzióitok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen perverzióitok vannak?

Figyelt kérdés
2021. márc. 28. 00:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Megdugni egy pasit

Jo vadul. Ha ez annak szamit

2021. márc. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Izgat ha aláznak 20/l
2021. márc. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Sub szerep, ha ez perverziónak számít egyáltalán. Ami extrémebb talán az a pisi
2021. márc. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy nővel szeretnék eltölteni egy éjszakát, csókolni, puncit nyalni, cicit kényeztetni.:) Csak sajnos nincs hozzá partner.
2021. márc. 28. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Nővel én is szeretnék lenni (eddig csak csókig, fogdosásig jutottam), talán nem is egyszer, biszexuális vagyok, de ezt nem tekintem perverziónak. Szintén jó lenne felcsatolhatóssal nekiesni egy férfinak, bár nem vadul, én gyengéd akarok lenni vele. Plusz befigyel nálam egy kis medical fétis.
2021. márc. 28. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
hülye kérdésekre hülyeségeket válaszolni
2021. márc. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés hány valodi nő válaszol ide ..


Az én összes "perverziom" kimerul olyasmikben, hogy bűnözővel lenni, razzia esetén meg a rendőrökkel is egyszerre, vagy átkutatásnal, igazábol a pasik dominanciáját kapni minden oldalrol mikozben valahol félek is tőlük (hogy rosszba kevernek, vagy bevisznek meg stb)

De nem hiányoznak fizikai kinzások meg ilyesmik.

Csak szex+félelem.

2021. márc. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

*talán az miatt van hogy minden barátomat tiltották is, a szüleim terrorizáltak is elég keményen.., alapbol igy alakult ki bennem a szexuális ösztön is, hogy folyamat félek közben.


De azota már hogy felnőttem es a szex szabad, a pasik kedvesek..igy ilyenek már nincsenek.

2021. márc. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Meztelenkedés utcán.

Nem csináltam még csak gondolatban.

2021. márc. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#7 az ciki mert ilyesmit senki nem mer majd neked nyújtani mert félnek a vádaskodásoktól.
2021. márc. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!