Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok vannak perverzióitok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok vannak perverzióitok, melyeket nem mertek még párotokkal sem megosztani, vagy eleinte nem mertétek?

Figyelt kérdés

Nekem vannak olyan dolgaim amiket csak maszti közben élvezek, nem mertem eddig egy partneremmel sem megosztani. Fantáziám néha elszalad velem, talán majd lesz olyan akivel megtudom valósítani. Sajnos eddig minden párom uncsi maradi volt.

Bocsi fiúk, nem kérek ajánlatokat nem itt akarok ismerkedni!

24 l



2016. máj. 17. 09:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Neked pl mik az ilyen perverzioid?
2016. máj. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mik ezek a perverziók ? lehet nem is azok, csak te gondolod annak .
2016. máj. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmi olyan perverzióm nincs, amit ne tudnék a barátommal megbeszélni. Ahogy én is, ő is vevő az új dolgokra.
2016. máj. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A perverzió relatív ... általában amit itt a kérdezők perverziónak gondolnak, az nálam a normál kategória még :-D ... De azt sem értettem soha, hogy ha valaki vágyik valamire, azt miért nem éli meg?
2016. máj. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem hogy olyan perverziód lenne amit akár itt névtelenül ne írhatnál le. Csak manapság egyesek azt hiszik hogy akár a hosszú szoknya alól kivillanó boka is perverzió.
2016. máj. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondom el hogy engem is felizgat a kényszerszopatás, mert akkor megszünne a varázs ha ő is tudná.
2016. máj. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a trigonometrikus egyenletekre izgulok be, ez perverz?
2016. máj. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
#4-es vagyok és elfelejtettem odaírni, hogy köszönöm, de nem kérem a kisfiúk privátjait!
2016. máj. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
64%
és a nagyfiúkét?;)
2016. máj. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Minden vágyamat elmondom neki.

A 3-ast is felvetettem, meg a háremet, amire ő nemet mondott. Hű de nagy kaland volt. Nem tudom mit kell ezen titkolni. Szerintem neked ez a perverziód hogy titkolózol a saját párod előtt.

2016. máj. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!