Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők,ti tapasztaltatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők,ti tapasztaltatok már olyasmit,hogy a fiatok észrevehetően elkezdett vonzodni egy barátnötőkhoz?

Figyelt kérdés
pl amikor nálatok van egyertelmüen jobban nézegeti,vagy esetleg el is arulta nektek?

2021. márc. 28. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vajon hány anyuka lehet itt? 🧐🤭
2021. márc. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

Miféle kérdés ez?


Én például nagyon jól ismertem anyám barátnőit. Volt köztük egy, aki tipikus vagány csaj volt, és időnként viccesen odaszólt nekem, hogy "hegyezd a cerkát", (mármint nem rá, hanem másokra). Poénnak vettük ezt a nyilvánvaló szexuális utalást mind.


Anyám barátnői jófejek voltak, nem olyan prűdek, mint amilyennek te elképzelsz, bizonyos nőket.

2021. márc. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Melyik anya nem tapasztalt még olyat hogy a pubertás/tini gyereke mindenre IS "ráugrana"? 😂
2021. márc. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én fiúként szólok erről, bár nem nekem szólt a kérdés. Húsz év alatt csak fantáziál róla az ember, 20 felett pedig meg is csinálja, legalábbis nálam így van. Mondjuk csak egy barátnőjéről van szó, meg kolléganővel is voltam aki kicsit idősebb is mint anyám. Na bumm, szerintem a legtöbb anya örül neki ha fiának vannak sikerei a nőknél.
2021. ápr. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!