Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cuckoldhoz hol lehet megfelelő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuckoldhoz hol lehet megfelelő partnert találni? Tapasztaltabb személyek, tudnátok erről írni?

Figyelt kérdés

A barátom felvetette a cuckold lehetőségét. Eleinte idegenkedtem tőle, de megbarátkoztam a gondolattal. Tudnátok írni a ti cuckold tapasztalataitokról?


25/L


2021. márc. 7. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a volt barátnőmmel hármasoztam már úgy, hogy vettünk be plusz pasit, de én nem vagyok cuckold.

Én végig figyeltem, hogy a másik srác is megfelelően bánjon a barátnőmmel, alárendelt viszonyról, megalázásról szó sem lehet.

Folytatnám, ha lenne megfelelő partnerem ehhez, nagyon izgalmas dolog.


Ha így érdekelnek a tapasztalataim, írj.


F35

2021. márc. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem a feleségem cuckquean. De mindent megbeszélünk előre, hogy ne legyen belőle lelki sérülés. Első alkalom után fontos volt, hogy kihangsúlyozzam neki, hogy a másik lány nem tudja azt nyújtani, mint ő, mert őt szeretem a legjobban.


31F

2021. márc. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én benne(d) vagyok;)
2021. márc. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Előző barátnőmmel kipróbáltuk a bdsm-et, cuckoldot, erényövet.

Lányként ehhez gyakorlatilag bárhol találsz partnert hiszen nem hármasozni kell. Aztán idővel lehet h lesz olyan partner aki hármasban is benne van. De az úgy a legjobb ha a párodon erényöv van közben.

Ilyenre kétszer volt példa, hogy bevettek hármasba. A legtöbb nagymenő nagyfarkú srác elég prűd volt. Volt hogy olyan srácot hozott fel aki hallani sem akart ilyen fura dolgokról. Olyankor a másik szobában voltam és hallgattam őket. De a legtöbbször egyébként ő ment a srác lakására, buli után mondjuk, és szóba se került h vele tartok. Hidd el, jó a cuckoldot nézni, az még egyfajta élvezet, de annál frusztrálóbb és megalázóbb dolog, mikor teljesen kihagynak belőle. Nézni a barátnőmet ahogy a legdögösebb ruháit és cipőjét veszi fel, amiket énnekem soha nem vesz fel. És tudva hogy aznap este másvalaki keményen meg fogja dugni én meg erényövbe zárva, még el se élvezhetek. Igazán jó dolog a cuckold, hidd el :) innentől szabad a pálya, neked mindent szabad, neki meg semmit se, használd ki rendesen..

2021. márc. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel nő vagy és egy pasit kell találnod, aki hajlandó veled szexelni, ezért bárhol találsz pár perc alatt.
2021. márc. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#4

Nagyon tetszik a kommented, nekem is bejonne a helyzet :)

Es ilyen erdeklodesu baratnot hol lehet talalni?

A legtobben a hasonlo kerdeseknel hallani sem akarnak a dologrol..

2021. márc. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!