Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyit hazudnak a férfiak?Lán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit hazudnak a férfiak?Lányok volt már veletek olyan hogy szex előtt szóba került a pasi mérete aztán szexnél derült ki hogy igazából kisebb neki? Es ha igen mekkorát állított és kb mekkora lehetett neki?

Figyelt kérdés
2021. márc. 29. 17:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sose merült fel szex előtt hogy mekkora a farka, én nem fogok rá kérdezni ha pedig ezzel akar "bevágódni" az engem automatikusan kiábrándít.
2021. márc. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ellenkezője volt már. Felkészített, hogy neki kisebb van de mikor ágyba kerültünk kiderült nem is vészes annyira. Ez nem egy alkalommal fordult elő.
2021. márc. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Sose kérdezgetek ilyet szex előtt és ha ezzel akarna felvágni, akkor meg nem lesz szex:D szóval nem szoktam így csalódni. Viszont azt el tudom mondani hogy a férfiak többsége össze vissza kamuzik bármilyen témáról is legyenszó
2021. márc. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
A méretéről? Gyakorlatilag a 99%-uk hozzátesz néhány cm-t. Más kérdés, hogy amelyik a méretével jön elő annál nem fog számomra kiderülni, mert azzal nincs találkozó. Méregesse magának otthon tovább egyedül, óvodásokkal nem foglalkozom.
2021. márc. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hüvelykujj-szabály:

- farokméret +2-3 cm;

- alacsony pasinál +5 cm;

- 40 felettieknél -2-5 év;

- teltebb nőknék -3-8 kg.


Persze-persze mi mind kivételek vagyunk :D Egyébként ha jót akarsz magadnak nem mondasz farokméretet mert egy kis pötsnek tartanak és ugrott a randi, s nem hazudsz mert élőben úgyis kiderül s máris egy negatív felütéssel kezdődik a személyes találkozó (ugyebár a cél nem önmagában a találkozó, hanem hogy ott flottul menjen minden, NINCS ha már ott vagyok biztos nem veszi észre mert elcseszed a másik idejét és a sajátodat is).

2021. márc. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
#5 ezt mire alapozod? te is így szoktad?
2021. márc. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#6 általános tapasztalatra alapozom (egyébként a "jót akarok magamnak" rész szerint járok el, nincs időm felesleges randikra)
2021. márc. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#7 azért arra mégis akad idő , hogy itt a gyakorin félrevezesd és megbánts másokat.
2021. márc. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%
Félreérthetően fogalmaztam, az alacsony pasik nem a farokméretben hazudnak hanem a magasságukban.
2021. márc. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9 valóban?

Miért általánosítasz????

Én alacsony vagyok és sose hazudtam még senkinek.

2021. márc. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!