Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek bejön az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejön az ilyesmi? 20/F

Figyelt kérdés

Engem nagyon izgat az ha peldaul nem tudok eppen fizikailag kozel lenni egy nohoz, de szexchatelni tudunk, hogy akkor feladatokat adunk egymasnak felvaltva, amit meg kell csinalnunk peldaul videos bizonyitekkal.


Amikor eloszor csinaltam ezt egy lannyal, meg nem volt tapasztalatom benne, es egyszercsak hirtelen arra kert hogy vegyek fel egy női tangát. Megtettem neki, életemben először felvettem egy tangát, és nagyon élveztem ezt megtenni utasításra.


Aztán egy másik csajjal olyan is volt, hogy arra kért hogy nyomjak a farkamra tejszínhabot, kicsit kenjem el rajta, verjem kozben, aztan azt a tejszinhabot nyaljam le a kezemrol. Es ez is hihetetlenul izgato volt, megtettem neki, azert is volt izgato, mert maskor pl ettol undorodtam volna es soha nem tettem volna meg, de megtettem es megis elveztem.


Lanyok, titeket izgat az hogy ilyen feladatokat adtok egymasnak? Mit gondoltok errol?


2021. márc. 30. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Amíg szűz voltam, izgatott ez is. Miután elvesztettem, az ilyen játékok nem okoznak semmiféle örömet.

N

2021. márc. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
En nem csináltam soha ilyet, en szexelek!
2021. márc. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%

Előző vagyok,

24/N

2021. márc. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem izgat
2021. márc. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Aham, szóval csak úgy női tangákat tartasz otthon a fiókban? :) Nekem mondjuk egy db sincs itthon.
2021. márc. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

Szintúgy mint az első.

20/L

2021. márc. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem izgat.
2021. márc. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%
Szeretnék ilyen feladatot adni, élvezném
2021. márc. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!