Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mást is vonz a BDSM világa? ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is vonz a BDSM világa? Annyira hiányzik....de nehéz erre alkalmas lányt találni. Nektek mi a tapasztalat? 29/F

Figyelt kérdés
2021. márc. 30. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igen mást is.
2021. márc. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
#1-es ne hazudj! Mást nem!
2021. márc. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

én meg is élem a dolgokat, nem csak vágyakozom

bár most van erre részben alkalmas partnerem, hosszabb távon többet szeretnék kihozni a BDSM-ből, elég jó élményeim vannak és több jó partnert is kifogtam

az meg hülyeség, hogy nehéz erre alkalmas lányt találni, inkább megfelelő partnert aki a vágyaidhoz passzol azt nem annyira egyszerű, de azt BDSM-től függetlenül sem az


28F

2021. márc. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

A #3-assal értek egyet. Ha nem nézel ki jól vagy nem vagy jó pasi, akkor nehéz olyan lányt találni, aki nyitott ilyenre. DE, úgy mindenféle lányt nehéz találni. Ha valamit hozol, akkor viszont láthatod, hgoy a korosztályodból a legtöbb lány nyitott rá, főleg a visszafogottabb dolgokra.

Olyat viszont, aki teljesen passzol, tényleg nehéz. Szépen leírták előttem.

2021. márc. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy pár ezer, tízezer embert vonz Magyarországon is a BDSM világa. Az más kérdés, hogy hányan vannak akiket nem csak elméletben, hanem a gyakorlatban is meg merik élni.

Az ideális partnert megtalálni nem könnyű - de pont ezért kell minél jobban megbecsülni amikor sikerül :)

2021. márc. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sok embert vonz a BDSM, elég "menő" lett mostanában. Először is szerintem ha kifejezetten erre keresel partnert, akkor a témához passzoló oldalon kellene szétnézed és ismerkedned. Egyébként szerintem az ismerkedésben mindig kicsit az van könnyebb helyzetben aki a domináns oldalon áll, elvégre ő jó részt csak kapja a bizalmat. L
2021. ápr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos Magyarországon komolytalan ez a szexuális irányzat.

Már a kis egyszer fenekelős kisfiúk is dom nak nevezik magukat.

2021. ápr. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!