Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak még olyan lányok, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan lányok, akik a gyengéd erotikára (petting/szex) vágynak?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért nem találom őket? Azt veszem észre, hogy a legtöbb csaj ma már gruppent, anált, folytogatást, BDSM-et meg -nem tudom én még milyen- speciális dolgokat óhajt. Nem vagyok az a fajta, aki jó érzéssel lenne képes durván bánni egy másik emberrel, főleg nem egy nővel. Legfőképp nem az ágyban...


Sőt, pont ellenkezőleg: Én kimondottan finom érintésekkel szeretek gyönyört okozni. Visszafelé is ez az, ami a kedvemre való, és nem a mélytorok, meg a durvulás. (Félre ne értsétek,az orális szexért oda-vissza rajongok).


Mikor még fiatalabb voltam, valahogy nem volt ezzel probléma. De ahogy betöltöttem a 30-at, azt vettem észre, hogy a gyengédség, a cirógatás a figyelmesség és őszinte kedvesség már nem menő. Akinek mégis nagyon bejön, azzal meg azért nem működik hosszabb távon, mert többet akar, hiába tisztáztuk az elején :(( Miért ilyen nehéz egy kölcsönös tisztelten, gyengédségen alapuló erotikus (petting vagy szex, az mindegy) kapcsolatot fenntartani, ahol mindketten azt kapjuk, amire vágyunk?


A világ változott meg ennyire (és benne a hölgyek), vagy egyszerűen kiöregedtem, és aki nekem igazán jó partner lenne, az már mind házas..?


Ti mit gondoltok? Férfiak tapasztalataira is kíváncsi lennék.

(Kort és nemet kérek írni)



2021. márc. 30. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Segítek: NEM vágyik BDSM-re minden nő, sőt az egy emelt szint, akkor leszel benne jó ha már a normál szex teljesen perfect megy.

Segítek2: nem fognak a nők rádírni hogy jaj de jó egy gyengéd srác bármennyire is érzékletesen fejted ki hogy te aztán mennyire gyengéd vagy.

Segítek3: ne a szexel kezd, hanem a személyiségeddel, emberként, Férfiként próbáld meghódítani a Nőt, azzal hogy szimpatikus jófejnek tart, vonzalom ébred, utána majd ráérsz a szexre rátérni (amikor ott az ideje).


Szívesen :)

2021. márc. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi első kommentelő, értékelem a szándékot. Ez a hozzászólás sajnos nem volt hasznos.


Nem kellett volna 1) Szerintem nem olvastad végig a kérdést, vagy más ok miatt nem értetted mit szeretnék megtudni.


Ezt írod: " szimpatikus jófejnek tart, vonzalom ébred, utána majd ráérsz a szexre rátérni" Nem, nem érek rá. Ha az elején nem közlöm magamtól a szándékomat, becsapásnak fogja titulálni.


Nem kellett volna 2) Én nem leszek bűnbak!


Nem kellett volna 3) Nincs bajom a hódítással. Aki 2 percnél tovább beszélget velem, azt statisztikailag nagy eséllyel meg is nyertem. Jófej vagyok, és intelligens. Nem szorulok rá, hogy hazudjak, vagy tévedésbe ejtsek bárkit is a "hódítással". Bár egy korábbi elméletem szerint a nőknek pont ez kell: Szexelni akarnak, de kell nekik a dráma; igénylik hogy át legyenek ejtve, mert másként nem érzik magukat feljogosítani a testi kapcsolódásra.

2021. márc. 30. 21:39
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg így van és ilyen szép és jó minden, akkor nem kell promóznod magad :)

Azért tényleg csak tanácsként, a #2-es hozzászólás végén lévő elméleted szerintem ne hozd elő az ismerkedés során.

2021. márc. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, de férfiak terén is sok van, aki a kemény vonalat nyomatná. Szóval nehéz ügy.
2021. márc. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"a nőknek pont ez kell: Szexelni akarnak, de kell nekik a dráma; igénylik hogy át legyenek ejtve, mert másként nem érzik magukat feljogosítani a testi kapcsolódásra."


Ez egy k.vára hibás elmélet. Most komolyan átb.szol nőket, majd mutogatsz rájuk, hogy "de hát ő akarta"?! Szánalmas.

2021. márc. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen vannak.Van olyan lány aki nem vágyik azokra amit felsoroltál.
2021. márc. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
22:05-ös,olvass picit figyelmesen. Tudom, hogy nehéz, de próbáld meg. Csak eggyel előbbi mondatot kellett volna értelmezned a kiragadotthoz képest.
2021. márc. 30. 22:26
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Értelmeztem. Elhiszem, hogy nem bírod elviselni, ha valaki nem tart tökéletes hódítógépnek, de sajnos ez van. Barátkozz vele, vagy görgess tovább.
2021. márc. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy te csak szexkapcsolatot keresel. Azok a nők akik gyengédségre vágynak azt nem egy alkalmi kapcsolatban fogják keresni.
2021. márc. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

22:33, Te ugyan az vagy, mint a 22:31 és 22:05? Meglepne az "igen" válasz


Mellesleg pont a 22:33-as válaszoló által írt dologra következtetek én is :-/

2021. márc. 30. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!