Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak még olyan lányok, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan lányok, akik a gyengéd erotikára (petting/szex) vágynak?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért nem találom őket? Azt veszem észre, hogy a legtöbb csaj ma már gruppent, anált, folytogatást, BDSM-et meg -nem tudom én még milyen- speciális dolgokat óhajt. Nem vagyok az a fajta, aki jó érzéssel lenne képes durván bánni egy másik emberrel, főleg nem egy nővel. Legfőképp nem az ágyban...


Sőt, pont ellenkezőleg: Én kimondottan finom érintésekkel szeretek gyönyört okozni. Visszafelé is ez az, ami a kedvemre való, és nem a mélytorok, meg a durvulás. (Félre ne értsétek,az orális szexért oda-vissza rajongok).


Mikor még fiatalabb voltam, valahogy nem volt ezzel probléma. De ahogy betöltöttem a 30-at, azt vettem észre, hogy a gyengédség, a cirógatás a figyelmesség és őszinte kedvesség már nem menő. Akinek mégis nagyon bejön, azzal meg azért nem működik hosszabb távon, mert többet akar, hiába tisztáztuk az elején :(( Miért ilyen nehéz egy kölcsönös tisztelten, gyengédségen alapuló erotikus (petting vagy szex, az mindegy) kapcsolatot fenntartani, ahol mindketten azt kapjuk, amire vágyunk?


A világ változott meg ennyire (és benne a hölgyek), vagy egyszerűen kiöregedtem, és aki nekem igazán jó partner lenne, az már mind házas..?


Ti mit gondoltok? Férfiak tapasztalataira is kíváncsi lennék.

(Kort és nemet kérek írni)



2021. márc. 30. 20:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem én írtam a többit. #9
2021. márc. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!