Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 36 éves férfiként, hölgyek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 éves férfiként, hölgyek, nagyon gáz ha 18-24 közti lányok jönnek be szexuálisan?

Figyelt kérdés
Valahogy úgy érzem hogy ők vadabbak mint a korombeli és idősebb nők, nagyon könnyen felizgatnak,és nem tudom ez mennyire kínos manapság.
2021. márc. 31. 04:08
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem gáz,sokan vannak így.
2021. márc. 31. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem gáz, csak röhejes, és nincs esélyed komoly dolgokra.
2021. márc. 31. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Ne foglalkozz azzal kínos-e vagy sem. Nekem 45 évesen hasonló az érdeklődési köröm! Ez van! 60-70 évesen már lehet gáz lesz, de nem érdekel. Rosszlányokon akkor is fogok találni olyat aki fogad! :)
2021. márc. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%

Nem gáz.

Sok lánynak meg a korodbeli pasik jönnek be

2021. márc. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Igen, bélgáz.
2021. márc. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2-es

Hát, én sok lányt ismerek, aki 10 évvel idősebb pasihoz ment feleségül, és vállalt gyereket.

És a főiskolán nagyon sok lány pont 23-25 évesen "kelt el".

A 10-15 év bővel belefér komoly kapcsolatnál is.

Nem gáz.

2021. márc. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
lehet skatulyázok, de amikor egy 36 éves férfitől ilyet olvasok, nekem az jön át, hogy nem tudsz magadnak egy érett, felnőtt nőt találni, vagy nem akarsz felnőni és inkább fiatal 25 évesnek tekinted még magad, ezért az agyad azt diktálja neked, hogy felnőtt, érett nő rossz, fiatal friss felnőtt izgató!
2021. márc. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs esélyed igazi nőknél, akkor jobb a semminél.
2021. márc. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!