Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 36 éves férfiként tényleg tul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 éves férfiként tényleg tul fiatal vagyok Apakomplexusos nőnek?

Figyelt kérdés
2020. aug. 10. 01:00
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Most ez a kérdés elég viccesen lett megfogalmazva, de ötödjére megértettem azthiszem. 36 éesen bőven lehetsz valaki apja, így, ha fiatalabb a nőd, akkor lehet apakomplexusa.
2020. aug. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
18 körüli lányoknak elég leszel. :)
2020. aug. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Nőknek igen, de a lányoknak még néha sok is.
2020. aug. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Nem minden nő apakomplexusos, aki idősebb pasival dug.


Az exbarátnőm is kefélt fiatal csajként olyan férfival, aki az apja lehetett volna. De ő úgy magyarázta, hogy fiatalos, bulizós volt a manus, teljesen levette a lábáról, ezért a szeretője lett.


Sem előtte, sem utána nem volt jóval idősebb hapsija. Egyszeri alkalom volt.

2020. aug. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
4: Bla-bla-bla...
2020. aug. 10. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

#5


Tekintheted hülyeségnek a beszámolómat, de attól még nem fognak dugni veled a fiatal csajok. 😄

2020. aug. 10. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy apakomplexusos NŐNEK valóban fiatal vagy, viszont egy apakomplexusos tizenéves KISLÁNYNAK nem.

Én pl apakomplexusos vagyok, úgy tűnik, de csak 4 évvel vagyok fiatalabb nálad.

Ha találsz egy apakomplexusos 18 évest, neki nem leszel túl fiatal, viszont őket meg ugye még nemigen lehet nőnek nevezni, még nem forrtak ki nőiességükben (és itt természetesen nem a külsőségekre gondolok, tudom hogy már 13-14 évesen felnőttnek néznek ki, de attól még gyerekek. Gyerek gondolkodással, gyerek érzelmi világgal.)

2020. aug. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38 vagyok. Apakomplexusos lányok jöhettek! :D
2020. aug. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy tul fiatal, par eve egy veled egykoru ferfira buktam emiatt.
2020. szept. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!