Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meddig lehet egy pasit a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet egy pasit a csúcs közelében tartani anélkül, hogy elélvezzen?

Figyelt kérdés
2021. márc. 31. 14:03
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
89%

Változó..

Én egyedül is szoktam ezt “gyakorolni”. 🙄😅

Nem ritka, hogy órákig.. imádom azt az érzést ami ehhez párosul..

2021. márc. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%
Én dominaként 2-3 óráig simán ott tudom tartani a pasit, persze segédeszközökkel. Szerintem tovább is menne, de addigra én is megunom... :D
2021. márc. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
2-3 óra az komoly :) Milyen segédeszközzel?
2021. márc. 31. 14:21
 4/28 anonim ***** válasza:
92%

Kedves válaszolók, főként a egyes.

Érdekelne, hogy hogyan? :D


27/f

2021. márc. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
93%

Néha én is csinálom! Sokat kell gyakorolni de az az érzés az legalább annyira jó mint az orgazmus! Annyi a titok, hogy időben kell abbahagyni és utána nagyon kis finom ingereket adni! Elég egy apró kis mozdulatot intenzívebben csinálni és elmegyek :D


20/F

2021. márc. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
90%

Péniszketrecet, vagy erényövet rakok a pasira, hogy ne tudjon elélvezni. Ez egyszerű dolog.

A lényeg a folyamatos ingerlés, állandónak kell lennie az erotikus ingernek, hogy a szexuális feszültség fennmaradjon. Az ingert lassan fokozni szoktam, hogy ahogy a szub kimerül az idő előrehaladtával, akkor se lankadjon benne a vágy. Először csak ruhában lát, aztán fokozatosan leveszek ezt-azt. A bokám helyett csokolgathatja a combom, aztán a bugyimat, vegül a bugyi is lekerül...


A végére sokszor annyira fel van ajzva hogy amikor parancsot adok a ketrec levételére, miközben matat rajta, alélvez...

2021. márc. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
90%
Még magamnak sem sikerült sokszor, szóval szakértő kell legyél a témában, hogy tényleg megtudd csinálni.
2021. márc. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
87%
14 éve vagyok a BDSM-ben. Láttam és csináltam már ezt-azt.
2021. márc. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
6-os Ez már kínzás, de nagyon tetszik :)
2021. márc. 31. 15:17
 10/28 anonim ***** válasza:
93%
Nekem a volt pasimat egyszer 1 órán keresztül sikerült úgy tartani :)
2021. márc. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!