Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normalis hogy mostmár egytalán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis hogy mostmár egytalán nem vágyom semmi fétisre vagy perverz dologra ahogy lett barátnőm?

Figyelt kérdés
Teljesen boldog vagyok a simá szextől pedig előtte vágytam mindenféle fétisre.
2021. márc. 31. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hála Istennek. Örülj neki, becsüld meg. :)
2021. márc. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én amikor nagyon szerelmes voltam életem nagy szerelmébe, még a sima szexre se vágytam, annyira elég volt maga a lelki szerelem érzése is. A nagy szerelem az ilyen. Egyszer adatik meg az életben, akkor is csak a szerencséseknek.

Becsüld meg.

2021. márc. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Fura. Én meg a mostani párommal vagyok úgy hogy mindent os szeretnék vele kipróbálni. Ő is olyan beállítottságú mint én.

De ha te így érzed az nagyon jó dolog! Örülj neki

2021. márc. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert neked ezek csak fantáziák voltak :)
2021. márc. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Idővel lehet h én is fogom akarni de most annyira elég hogy velem van, hogy a szex is csökkent kicsit. Mondjuk heti 4 re a heti 10 helyett. Inkább ölelgetem. Persze azért kell egy alap szex de ha pl reggel egyutt voltunk akkor delutan boven elég ha olelhetem őt. Nem akarom leteperni pedig nagyon vonzodom hozza
2021. márc. 31. 17:44
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem mindent elsöpör :)
2021. márc. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem szép dolog, hajrá, élvezd a fiatalságot! Egészségetekre :)
2021. márc. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az újdonság és a realitás hatása. Nem kizárt hogy idővel, ha már nyíltabbak lesztek egymás irányába, újra előjön a dolog belőled. Akkor viszont lehet partner a témában
2021. márc. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!