Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki hamar elsül annak lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki hamar elsül annak lehet kielégítő szexuális élete?

Figyelt kérdés

Mert másabb egy hosszabb menet végén elèlvezni mint csak rövid idő alatt.


Hogyan lehet mégis kielégítő a szex ?


2021. márc. 31. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Aki hamar elsül, annak lehet kielégítő. Max a partnerének nem az. A hosszabb menet engem mentálisan elégít ki jobban, sem mint szexuálisan.


30F

2021. márc. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Kielégítő lenne orvosi segítséget kérni
2021. márc. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Több menetet kell lenyomni egymás után. Másodszorra már biztosan sokkal tovább bírja.
2021. márc. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
3# vagyok, kifejtem kicsit bővebben: Gyorstüzelésre ismétlés a megoldás, ehhez sem kell diploma. Nőknek alapból tovább tart az orgazmushoz szükséges izgalmi állapot elérése. Ha elsültél, pihenteted pár percet a farkad és mehet tovább, ilyen egyszerű. Vagy kezdhetitek orállal, miután megvolt az első élvezés, jöhet a hagyományos szex. Mialatt a párom elélvez, én átlagosan 3x szoktam. Csak pár perc pihenő kell a menetek között, addig mondjuk nyalom a punciját, és már mehet is tovább. A tény, hogy először hamar elsültem az nem változtat semmin, csak hogy tovább bírom másodszorra és hogy alacsony az ingerküszöböm. Olyan még nem volt, hogy emiatt azt mondtam volna, hogy álljunk le, csak miután már a barátnőm is elélvezett.
2021. márc. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hamar készen állsz a 2. menetre, megfelelő elő- és "köztes" játék amíg megint támadóba állsz. Az mondjuk tény, hogy "némi" feszültséget tud okozni ha állandóan gyorstüzelő vagy... egyébként lehet segíteni rajta, önkontrollnak hívják a varázsszert.
2021. márc. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!