Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek szükségetek van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek szükségetek van arra, hogy külön masztizzatok akkor is, ha van rendszeres szexuális életetek a párotokkal/szexpartneretekkel? Vagy csak akkor kell, ha nem kaptok elegendő, kielégítő szexet? F/31

Figyelt kérdés

2020. okt. 7. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem néha szükségem van rá
2020. okt. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyankor is szükségem van erre.
2020. okt. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan a hangulatom akkor masztizok.Ha van kapcsolatom akkor is.
2020. okt. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Csak akkor, ha nem vagyok rendesen kielégítve.
2020. okt. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szükség v. nem szükség kérdése, hanem kedv és hangulaté. Párkapcsolatban is előfordul, ha épp' úgy van kedv, s nem is titkolom el a párom elől, ha rákérdez.
2020. okt. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint mindennapos szex mellett eszembe sem jutna.
2020. okt. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kielégítő szexuális élet mellett is van igényem a maszturbálásra.

23/N

2020. okt. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szükségem van rá igen, a mennyiség változó.

Volt egy hullámvölgy nálunk szexuális téren. Abban az időszakban volt olyan, hogy szinte csak masztira vágytam és kb minden este csináltam. De nem azért, mert ki voltam éhezve, csak ilyen nap levezetése volt, vagy nem tudom. :D

Olyan is van, hogy annyira másokon jár(t) az agyam, hogy hetekig magamhoz sem nyúltam és szex sem volt. (egy időre külön mentünk)

Most, hogy újra együtt vagyunk, sokkal izgalmasabb az egész, nagyon hiányzott már és új dolgokat is kipróbáltunk.

Míg régebben elég volt nekem heti 1 alkalom is kb, de ha az nem volt, azt se hiányoltam, most kb majdnem minden nap szexelünk , amikor meg nem, lerendezem magam. Tegnap fél órán belül 2x is "kellett", míg azon fantáziáltam, hogy miket próbálhatnánk még ki. :D


Úgyhogy tök változó a mennyiség, de a lényeg, hogy ugyanúgy igényünk van erre, mint a pasiknak egy verésre, de ebben nincsen semmi rossz.

2020. okt. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!