Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szeretnétek egy ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szeretnétek egy ilyen szülinapot? Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
[link]

2021. márc. 31. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Nem fordulna ilyen elő mert a családom nem jön be csak úgy kopogas nélkül, és van zár az ajtón
2021. márc. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Ez egy ezer éves comédia, nincs köze a valósághoz ha eddig nem jöttél volna rá. Senkivel se fog ilyen megtörténni. Olyan mint az amerikai pite
2021. márc. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés, hogy mégtörténhet vagy sem, hanem ha ebben a helyzetben lennének.
2021. márc. 31. 19:11
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem történt már ilyen, de akkor a barátommal "játszadoztunk". Éppen lovagoltam rajta amikor bejött a nagynéném. Nagyon kínos volt.
2021. márc. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Hogy tortával köszöntsenek a szeretteim? Persze ki ne szeretne? :)

Amikor meg játszadozol akkor bezárod az ajtót. Egyébként pont annyira hiteles mint a voodoo dick :D

2021. márc. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, nagyon szeretnék így beégni a családom és a nem létező gyülekezetem előtt, nyilvánvaló.

Na jó, ez biztosan nem történne meg soha, de játszunk el a gondolattal, ha megtörténne: Nem tudom, hogy mit tennék. Sokkot kapnék, kirohannék, vagy mély csendben várnék, míg kimennek a többiek. Bocsánatot kérnék a szüleimtől, hogy ilyen kínos helyzetbe hoztam őket. Aztán mivel elterjedt volna a hír, várhatnék 1-2 évet, amíg elfelejtik az emberek.

Általánosban osztálykiránduláson, talán hatodikosok voltunk, rányitottak egy srácra aki maszturbált a szobában, egész a ballagásunkig piszkálták vele. Sokszor már sajnáltam szegényt, a fiúk rászálltak, a csajok elkerülték messzire, pedig nem volt rossz srác.

2021. márc. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én elsüllyednék szégyenemben ha ilyen történne.
2021. márc. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

Zavartan mondanék egy köszit, mint a lány a videóban, aztán, ahogy repül a vibrim a tortába, sokkot kapnék, szégyellném magam. A családom valószínű még jobban meglepődne (nem tudják, hogy van vibrátorom), és talán mérgesek is lennének rám. Valószínű magamra hagynának a tortával. Én egy ideig feküdnék az ágyamban, gondolkozva, hogy "ezt jól elszúrtam", majd ráírnék anyumra Messengeren, hogy kijöhetek-e a szobámból elnézést kérni, meg, hogy mi legyen a tortával😅.

Örülnék a tortának, de nem örülnék a lebukásnak. Nyitottak már rám úgy, hogy maszturbálok, de köze nem volt vibrihez, így is kínos volt. El se merem képzelni, milyen ciki lenne a vallásos mamám meg az összes testvérem, szüleim és azok párjai előtt ez😬

2021. márc. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én csak ugy ha elötte

Koognak es van időm elrajteni meg minden. A kutya ha azt csinálja velem mint à lánnyal örülnék de a dol embernek nem

2021. jún. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!