Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 50 körüli anyukák! Mit szeretn...

50 körüli anyukák! Mit szeretnétek szülinapotokra?

Figyelt kérdés

Két kistestvéremmel és a párommal szeretnénk ajándékozni neki, sajnos a könyv, virág és csoki kilőve. Aznap ballagás lesz nálunk, tehát tortát sincs sok értelme vinni, úgyis lesz épp elég sütemény, nem? Kistesóimról nemrég készült egy nagyon jó közös kép, esetleg ha azt rányomnánk egy bögrére? Tudom, hogy giccses, de nincs jobb ötletem... :D Teázni nagyon szeret, 1-2 különlegesebb ízűt vehetnénk... Láttam, hogy a fűszereket ilyen nagyon picike ételhordókban tartja, esetleg vehetnénk egy szép tartót, de az meg nem róla szól, hanem a főzésről... Mondjuk szeret főzni. Esetleg hímzett törölköző? Fényképalbum?


Tényleg tanácstalan vagyok, mert nem tudom, illik-e olyan dolgokat ajándékozni, ami a pl. a házimunkával kapcsolatos. Mi az, aminek ti nagyon nem szoktatok örülni, és mi az, aminek nagyon szoktatok?


Előre is köszönöm szépen!


2015. jún. 10. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem jó a házimunkával kapcsolatos is, nemrég kaptam férjemtől egy szép teadobozt, vagy kaptam már a lányomtól szép abroszt, konyharuhát, spagetti tartót és imádom a fűszertartókat is! Én mindent imádok ami konyhába való! Ha anyukád is szereti a konyháját, szeret főzni, akkor biztos örülni fog. de a bögre is jól hangzik.
2015. jún. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szeretek színházjegyet kapni. Vagy ha meghívnak ebédelni, és jót beszélgetünk. Az élménynek örülök, nem tárgyaknak. Konyhai ajándékot nem szoktam kapni, tudják, az nekem nem öröm. Semmit, ami munkával kapcsolatos.

Kaptam már kozmetikushoz utalványt,aminek örültem, én valahogy sajnálok annyit kiadni érte.

Hajfestéket. Azt tudom, azért kaptam, nehogy őszen maradjak, annak is örültem.

Végül is, egy anya mindennek örül, már annak is, hogy nem felejtették el, születésnapja van. :)

2015. jún. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!