Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan írnád körbe ezt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írnád körbe ezt az érzést? (Női nem tagjai tudnának segíteni)

Figyelt kérdés

Egy szűz csajnak hogyan tudnàtok leíni hogy milyen ézés egy szexuális együttlét? Még nem volt alkalmam megtapasztalni de érdekelne hogy mire számítsak majd.. ^^

(20L/N)



2021. márc. 31. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy nem lehet körbe írni.

Maga a szex ilyen feszítő, kitöltő érzés.

2021. márc. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Nekem az első két alkalom nem volt élvezetes. Utána egyre jobb volt :) függ a párod "teljesítményétől" , hogy milyen a szex. Nem tudom, hogy pontosan hogyan kéne körbeírnom.
2021. márc. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha figyelmes pasival vagy, akivel szeretitek egymást akkor az érzést a csodálatossal lehet leírni. Ha figyelmetlen, önző pötssel - akár szűz vagy, akár nem - akkor az érzést meg a sz.r szóval lehet jellemezni.
2021. márc. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit hasonlított csípő, feszítő érzésre. Nagyon különleges elsőre, érzel minden apró rezzenést
2021. ápr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!