Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek hormon zavarja van...

Akinek hormon zavarja van tudnanak segiteni?

Figyelt kérdés

Ebbe az evbe furcsan jott meg a menstruaciom igy mivel ebbe az evbe mar 2x ki maradt aprilisba es oktoberbe es volt hogy 2 napot volt meg a mensim ezert el mentem nő dokihoz hogy meg tudjam mi a baj.

El mondtam az orvosnak hogy jott meg ebbe az evbe a mensim meg nezett ultrahangon mivel minimalisan folyt belolem voroses barnas valadek 1-2csepp,azt mondta hogy jo a mehem es h meg van vastagodva a mehnyalka hartyam,6 an jott meg novemberbe 2 napot verezgettem utana mentem dokihoz (hetfon) amikor mar csak ez az 1-2csepes voroses barnas folyas jott belolem.Ha meg van vastagodva a mehnyalka hartyam akk nem kellett volna még véreznem? Kedden már sötét barna folyasom volt azota csak ilyen rozsaszines darabos folyasom van az pedig mar csak a wc papiron latszik mikor meg torlom.Nem kellett volna valami mas gyogyszert is frl irnia ami helyre hozza? Hormon zavarnal ha valakinrk 1 evbe 3 honapot ki marad osszesen nem egymas utan az tenyleg normalisnak szamit?



2020. nov. 12. 08:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem írtad hány éves vagy. 40 körül már szoktak ilyen ingadozások lenni, ez a változókor előjele, nekem is volt hogy teljesen kimaradt 1 hónapig. Én írattam rá fogamzásgátlót, bár nem szívesen írta fel a nőgyógyász, nekem kimaradt peteérésem volt, ill. épp hogy nem volt.

Ha meg fiatalabb vagy kellene kérned a nőgyógyásztól egy beutalót vérvételre, amin a hormonokat nézik. Sajnos háziorvos ilyet nem tud írni.

2020. nov. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok akkor csak jol sejtettem hogy ez nem olyan termeszetes mint az orvos mondta meg is kerdeztem tole hogy kell e mas hova menni vele de azt mondta nem,szerintem egy masik nő dokit keresek aki több figyelmet szentel a problémámra
2020. nov. 12. 15:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász-endokrinologust ajánlok a problémád mielőbbi megoldásához. Valóban keress fel mas szakembert is.
2020. nov. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!