Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátomnak mérete hatalmas....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak mérete hatalmas. Szeretném kipróbálni vele az anált, hogyan készüljek elő, hogy ne fájjon?

Figyelt kérdés

Én is szeretném, nem csak Ő. 😊


Ujjazni szokott, de az más.

Óvatos egyébként, tisztában van az adottságai hátrányaival... Viszont ismerem magam, ezért nem szeretném, hogy fájjon, mert akkor elmegy tőle a kedvem.



2021. ápr. 1. 14:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

Ez engem is érdekel.

Van plugom, izomlazító, síkosító. Óvatosan és csak picit haladjatok.

2021. ápr. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
Kamu
2021. ápr. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg síkosító!! :)
2021. ápr. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nekünk nincs plugunk. Megéri venni? Ha igen, milyen? (Nincs még önálló keresetem, nem tudok mindent megvenni amit szeretnék.)


Két ujjal még kellemes, de utána már.. huhh! 😅

2021. ápr. 1. 15:03
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fém van, köves s méret. Ha 2 ujjal jó akkor kicsit maradjatok még annál. És igen, sok síkosító.


1.

2021. ápr. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Rendszeresen ujjazzon, hogy szokd jobban. Kéne szerezni egy kicsit vastagabb anal plugot (kicsit vastagabb legyen, mint a barátod 2 ujja).

Lehet venni olyan dildokat is, amik kúp alakúak (szóval felfelé haladva keskenyedik) és ezekkel tudnád magad hozzászoktatni.

Használjatok nagyon sok síkosítót.

2021. ápr. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet!
2021. ápr. 1. 15:46
 8/16 anonim ***** válasza:
24%
Lidocainnal, helyi érzéstelenítéssel, altatással :D
2021. ápr. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%

Szia,

Én melegként tudnék a témához hozzászólni, ha esetleg nem gond :)

Az első az, hogy üljetek le a pároddal beszélgetni erről a témáról. Ne legyenek tabuk, beszélgessetek róla sokat. Próbálkozhattok együtt is, akár megkérheted, hogy próbáljon kicsit tágítani. Akár előjátéknak többször is beiktathatjátok a témát. Tapasztalatból mondom, hogy ha rendszeresen csinálod, akkor egy picit könnyebben és jobban tudsz tágulni, de a közhiedelemmel ellentétben nem okoz maradandó gondot (hacsak nem áll neki valaki irreálisan nagy méretű dolgokat felaplikálni....de az meg amúgy is butaság). Szóval sok gyakorlás :) Egy dildót érdemes lenne beszerezni... akár dobjátok rá össze közösen a pénzt. Fontos, hogy ne legyen túl nagy, érdemes olyan 3-3,5cm vastagságút választani, análhoz az nagyon kellemes tud lenni. Az ujjakkal szemben ennek az az előnye, hogy könnyebben szokhatod meg azt az érzést, amikor valami kitölt odalent (totál más, mintha ujjal csinálnád).

Ha még bizonyos játékszereket nem tudsz megvenni, akkor érdemes kreatívkodni egy kicsit. Erre a célra alkalmas egy kisebb kígyóuborka, vagy répa (ehhez használjatok gumit, plusz alaposan mosd meg a zöldséget, mert pl az uborkán ilyen kis pici tüske szerű izék is tudnak lenni néha). Szánd rá az időt és kísérletezzetek :) Ténylegesen anális szexig csak akkor jussatok el, ha már kényelmesen és magabiztosan tudod csinálni magadnak, vagy a párod neked valamilyen eszközzel. Érdemes amúgy megtanulni, hogyan tudod tudatosan ellazítani a záróizmodat.

Remélem, hasznos tanácsokkal szolgálhattam! ^^ Sok sikert!!! X3

2021. ápr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora a farka?
2021. ápr. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!