Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátomnak hatalmas, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak hatalmas, és hiába lassú, óvatos, fáj, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem vele veszítettem el a szüzességemet, tegnap szeretkeztünk először.

Rendesen felizgatott, egy órán át tartott az előjáték, azt hittem, menni fog. Eddig csak petting volt köztünk, akkor nem voltak bajok, de picit meglepődtem a méretén már akkor is.

Hogyan tudnék "tágulni"? Nem akarok neki csalódást okozni...azt mondja nem baj, nem zavarja, mert szeret, de tudom, hogy ő is megunná egyszer. (Ujjazáskor is maximum 2 ujj kellemes, nem tudom mit tegyek)

Nem szeretném, ha elítélnétek, komoly kérdés, nem tudok erről senkivel beszélni, anyukámmal kínos lenne.

Köszönöm!

17L



2014. szept. 25. 14:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Megis mekkora az a szerszam?
2014. szept. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mondd mekkora!
2014. szept. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Izgalmi állapotban majdnem a köldökéig felér...
2014. szept. 25. 14:22
 4/12 Hercegnő_: ) ***** válasza:

Ez a mit tegyek a mondat végén..úgysem tudsz igy mit tenni.


Előszöris,"Ujjazáskor is maximum 2 ujj kellemes" ez nem fog változtatni azon,hogy hány cm-es méret fér beléd,nem a vastagságról van szó,hanem a méretről.


De szerintem ez változni fog,lehet majd jobb lesz,hiszen csak egyszer feküdtél le vele és 17 éves vagy,fiatal..

2014. szept. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A vastagsággal van inkább problémám.
2014. szept. 25. 14:27
 6/12 anonim ***** válasza:
Én barátomnak is a köldökéig ér a farka.Mi úgy csináljuk,hogy az orális szex,nagyobb szerepet kap nálunk.Meg óvatosan csinálja,előtte ujjaz engem és nem rakja be teljesen a farkát.
2014. szept. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Úgy ki fog tágítani, hogy ha utána szakítotok a többi pasi lötyög majd benned.

Lásd:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__61..

2014. szept. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lesz itt még csinos karóba húzás...
2014. szept. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

En is igy voltam az en baratommal, nagyon vastag neki.

Az elso alkalommal ( vele az elso, mar nem voltam szuz), MEGREPEDTEM kivulrol !! Fajt nagyon, akkor eszre se vettem, csak a kovetkezo nap, hogy verzik. Nogyogyasznak kellett beraknia egy varratot... hat eleg ciki volt elmenni, mit ne mondjak!


Feltem is, hogy hogyan tovabb. Viszont utana hozzatagultam annyira, hogy semmi gond nem volt. 2-3 alkalom utan mar nagyon jo volt a szex.


Ugyhogy ne aggdoj, hozza tagulsz.


Ha hosszu, azt egesz egyszeruen meg lehet oldani, nem teszi be tovig.

2014. szept. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
34%
Hozzátágulsz, de vissza már nem szűkülsz.
2014. szept. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!