Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rájöttem, hogy szeretem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem, hogy szeretem a legjobb barinőmet, de hetero, én meg szerintem nem vagyok az.. és neki a fiúk tetszenek. Mi legyen? Mit lépjek?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 2. 00:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Egyik nő sem heteró, hidd el.
2021. ápr. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor sajnos nem tudsz sokat tenni...
2021. ápr. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Rendben, szerintem sem #1. :D (de azért valamilyen szinten rá szeretném venni, hogy csak egy csókot adjon xD, mert benne lenne "simán" szerintem)


#2 , hát ez a baj..

2021. ápr. 2. 00:26
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Legyél hozzá őszinte. Szerintem értékelni fogja.
2021. ápr. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Lehetséges
2021. ápr. 2. 00:36
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Tényleg nem vagy hetero, ezt már tudod. Szóval ha szerinted 100% hetero akkor nem tudsz mit csinálni, elmondhatod ugyan neki de 0 reflexió, viszonzás viszont ha nyomulsz akkor azzal csak idegesíteni fogod (pont úgy amikor rád nyomul egy pasi akitől nem akarsz semmit).
2021. ápr. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%

Hagyd békèn. Én pasi vagyok, volt egy homo haver aki nyomult rám. Mondtam neki hogy álljon le mert csak a nök érdekelnek. Mint aki süket. Megfogta a farkam erre véletlenül szilànkosra tört az orrcsontja.

Azóta rosszul vagyok a melekgetől.

2021. ápr. 2. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

Ha hetero akkor tartsd tiszteletben hogy hetero. Nem tudom ez melegéknél miért nem megy, te is elvárod hogy mások tiszteletben tartsák a szexuális orientációdat, ugye? Nagyon jó barátja lehetsz ha csak azon jár az eszed hogyan és mikor tudnád rávenni valamire amit nem is igazán akar. Szerintem is hagyd békén, mert pont az ilyen lépésekkel lehet kivégezni egy barátságot.


Amúgy nem értem miért az a legtöbb meleg mániája hogy heterokat próbál elcsábítgatni, mondván hogy "úgy sincsenek heterok", meg "van az a pénz", "csak nem meri bevallani magának hogy érdekli", aztán csodálkoznak ha úgy járnak mint a 7#-nél. Melegként mondom hogy jól tetted, hogy betörted az orrát. Nem vagyok az erőszak híve, de szexuális zaklatásnál arányosnak tartom és voltam már megáldva olyan meleg kollégával valamint lakótárssal is [nem én választottam], aki nyomult,fogdosott és mondhattad szépen vagy csúnyán hogy álljon le, az volt a tapasztalatom hogy az ilyenek nem értenek a szavakból.


Borzasztó milyen tévképzetekkel élnek páran. Egyik meleg ismerősöm is már vagy 5 éve rá van kattanva egy hetero srácra aki szerinte meleg és akar tőle valamit bár semmi jelét nem adta, de ő nagyjából minden szavába ezt látja bele. Egy nála 15 évvel fiatalabb srácról van szó, aki kinézetre is 10/10 és ha meleg lenne sem vele kezdene mert nem egy kategória, összehasonlíthatatlanul jobbak közül válogathatna. Ennek ellenére állandóan flörtölni próbál vele, nyomul, meg mindenféle nyálas üzenetekkel, szexuális tartalmakkal bombázza. Fel sem tűnik neki mennyire megalázza magát ezzel, a srác csak röhög az egészen és elviseli mert ingyen megcsinál neki vállalati papírmunkákat, meg mert az egyik barátjának és üzleti partnerének a testvére. Ha meg vázolod neki hogy ez a helyzet akkor rosszindulatú vagy :D

2021. ápr. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%
#7 A nők nem férfiak. Ezt meg kellene már tanulni. Gondolom nem akarja letámadni. Elmondja neki és kész. A nők nyitottabbak az ilyesmire.
2021. ápr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#9 Úgy van. Meg amúgy sem lenne rá megoldás... Főleg nem hosszútávon. (olykor)
2021. ápr. 2. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!