Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok,nők. Volt már olyan,ami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,nők. Volt már olyan,amikor azt éreztétek,hogy "de nagy ribi vagyok." Mit csináltatok, mi váltotta ki ezt az èrzést? Megbántátok utólag?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 2. 22:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Hát én akkor szoktam kurvának érezni magam ha tetsziknegy férfi, de emiatt nincs bűntudatom, inkább csak sajnálom hogy tudom mennyire nem lesz velük semmi.

Bár én unalmas vagyok, nem kell nekem swinger meg szerető.

2021. ápr. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
67%

Igen a volt párommal vele párszor előfordult, ő így is hivatott.


Aztán később olyan szex kapcsolatban, amit nem bántam meg.


És nem rég a barátság extrákkal kapcsolatban olyan dolgokat élhetettem meg, ami izgatott és az illető hozta ki belőlem.


De így belegondolva meg se fordult a fejemben, hogy az lennék, csak élveztem a helyzetet. Ami a lényeg szerintem.

2021. ápr. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
84%

Nekem akkor, mikor elmentem egy pasival szexert dugni. Eleg gaz volt, a vegen nem fizetett ki, de meg napokig irogatott hogy menjunk el vacsorazni es majd ott megbeszeljuk. Legalabb a szex nem volt annyira szar.

A masik mikor elkezdtem listat irni, hogy hany pasival fekudtem le eddig, de csomonak a nevere se emlekszem, csak ugy irtam le hogy “Niki raszta haverja” :D 20-on valamennyinel jartam es tudom hogy van ennel tobb is, de egyszeruen nem emlekszem, pedig egyik alkalommal se drogoztam vagy ittam, csak nem volt maradando emlek (a fenti pasi nevere sem emlekszem, olyan 2 eve volt kb :D)

23N

2021. ápr. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
70%
Volt. Például amikor olyannal bújtam ágyba, akinek felesége vagy barátnője volt, vagy amikor első találkozón volt orál vagy szex.
2021. ápr. 3. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
51%

Egyetlen egyszer, amikor megcsaltam egy pasimat.

De az már a kapcsolat végén volt, mert mindig a haverjával volt és lesz@rta a fejemet, aztán meguntam.

2021. ápr. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
69%

Igen, volt már, hogy ezt éreztem.

Amikor egy buliban spontán megcsaltam a pasim, mert leszoptam valakit. Vagy akkor, amikor a férjem mellett működő szexkapcsolatomban olyan dolgokat hozott elő a pasi, belőlem, amiről nem is tudtam, hogy bennem van.


Igen, átfutott az agyamon, hogy ribi vagyok, de sosem rossz értelemben. Minden percét élveztem.

2021. ápr. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
78%

Volt néhányszor, de egyiket sem bánom.

Például mikor barátnőmmel felmentünk ismerőséhez, haverja is ott volt. És úgy, ismeretlenül leszoptam.

2021. ápr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
68%
#13-as vagyok, nem szexert, penzert mentem dugni, koszi a javitast🤣
2021. ápr. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
82%

Imádom a szexszel járó izgalmat, és az élvezetet. Izgalmasnak találom azt is, ha eljuttathatom a férfiakat a csúcsra, imádom ha a nedvüktől síkos a puncim, és imádtam elkenni is magamon, nagyon hatásos volt a serdülőkori pattanások ellen. Sohasem lelkiztem. Ha megkívántam egy srácot, elcsábítottam. Ha megtudtam, hogy valamelyik ácsingózik utánam, ha kicsit is tetszett, már csak kíváncsiságból is megadtam neki, amire vágyott, ha esetleg nem elégített ki, akkor maradt otthonra a csináld magad, és eggyel több emlék. Soha nem csináltam pénzért, vagy valamilyen cél elérésére, ezért nem éreztem és most sem érzem magam ribinek.

Szerencsém volt, sikerült olyan párt találnom, akivel imádjuk egymást, de nincs féltékenység közöttünk. Egymás tudtával és beleegyezésével léphetünk félre, nem rontja el az élményt a lebukástól való félelem. Ezért soha nem bántam meg semmit. Se azokat, akivel fergeteges volt a szex, se a béna kezdőket. Nem is igazán értem azokat, akik utólag megbánják. Ha eldöntök valamit és megteszem, akkor nincs helye az utólagos megbánásnak.

2021. máj. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

13-as!


Miért bsztál pénzért? És miért vezettél listát?

2021. aug. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!