Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szoktatok szólni előre a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok szólni előre a partnereteknek, hogy korai magömlésetek szokott lenni, vagy gond szokott lenni a merevedéssel? Vagy hagyjátok, hogy majd élesben derüljön ki a dolog?

Figyelt kérdés
Nekem volt jópár szexkapcsolatom, meg komolyabbak is, de sosem szóltam előre. Nem tudom, ha helyes ez így, bár szerencsére még egy lány sem szólt be durván, de finoman lekoppintva voltam már. Főleg a gyorsan elélvezéssel van gond.

#szex #kapcsolat #koraim magömlés
2021. ápr. 3. 14:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
illene, főleg ha nem szed a lány tabit
2021. ápr. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1es

Nem élvezek bele, vagy húzok gumit úgyis.

2021. ápr. 3. 14:27
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Illene.
2021. ápr. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

akkor legalább tudod mikor jön.

van aki nem szereti a gumit :)

nekem olyan volt h buliba megismertem a pasit, felmentunk hozza, megbeszeltuk h nem szeretjuk a gumit ki tudja idobe venni

aztan ahogy berakta meg egyet se lokott es elspriccelt 🤣 nem volt oszinte a mosolyom..

2021. ápr. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Egyszer volt nekem is, hogy hozzáértem a puncijához, és azonnal lőttem, de éreztem, hogy fog jönni. Így indítottam elsőre, utána nem is volt többet semmi azzal a csajjal. De azért pár percet elhúzom általában. Az a baj, hogy sokan mondják, hogy elsőre még elélvezni is nehéz új csajjal, hát nálam pont fordítva van, az újdonság varázsától még annyit sem bírom, mint máskor, pár lökés után jön az inger.
2021. ápr. 3. 14:36
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Korrekt lenne ha szólnál, de senki sem szokott. Az gáz viszont amikor valaki felsztárolja magát hatalmas arccal és utána 0 a teljesítménye (mondjuk a magukat fényezők úgy 99%-ánál ez az ábra, jobb is őket elkerülni).
2021. ápr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam, hogy hamar elsülök.
2021. ápr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7es

Jó, és akkor is benne vannak a dologban?

2021. ápr. 3. 17:49
 9/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, ez teljesen logikus kérdés...

Mert tényleg mi van, ha úgymond "nem árulsz zsákbamacskát", és elárulod, hogy bizony "gyorsan szól az egylövetű"?

Vajon ez visszautasítási alap lehet a csaj részéről? Akkor is, ha azt hozod fel mentségként, hogy rég voltál nővel?

Én is kíváncsi lennék 1-2 csaj véleményére, ki hogy látja?

Amúgy, ha korrekt akarsz lenni, inkább szólj előtte, szerintem.

2021. ápr. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9

Hát érdekes, mert így is volt olyan szexkapcsolatom, hogy utána még összejártunk párszor. És hát jó, hogy nem mondtam azt, hogy rég nem voltam nővel, mert pár alkalom után már mit mondok? Viszont volt egy komolyabb kapcsolatom is nemrég, ami pl ráment arra, hogy a csaj nem akart megbántani, de látszott rajta, hogy sokkal több kéne neki.

2021. ápr. 3. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!