Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Félénk, bizonytalan, nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk, bizonytalan, nem kezdeményező fiú örökre szűz marad?

Figyelt kérdés
Több lánynak, jöttem már be, akik tök szépek is voltak, de senkivel nem jöttem össze mert nem volt hozzá bátorságom. Meg túl sok ideig gondolkodom hogy most tényleg bejövök e neki, mert annyira hihetelen. Utólag sokat gondolkodok rajta és minden jel arra utal hogy tetszettem.
2021. ápr. 3. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Hát megerőszakolni nem fognak a nők, bármennyire is szeretnéd, úgyhogy keresd meg a tököd.
2021. ápr. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13%
Hát ha nem próbálkozol akkor az maradsz, nem fognak a csajok 8 példányos kérelmet írni neked - majd viszik őket sorban az orrod elől akiknek van vér a pucájukban odamenni kezdeményezni, udvarolni. Szóval még csak nézed egy darabig vagy megkeresed a tökeidet?
2021. ápr. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
"szépek voltak", aha, tehát azér válogatunk is, azzal együtt hogy bizonytalanok vagyunk, vagy akkor hogy is van ez? Nekem akkor lett csinos párom amikor ezt elengedtem és azért jöttem össze vele mert hasonlóan gondolkoztunk az életről.. De mit kell annyit gondolkodni? Én úgy hogy fogyatékossággal élek nem variálom túl a dolgokat, ha valakinek nem tetszek, akkor megyünk tovább de az időm nem hagyom elrabolni senki által mert nem tudom mennyi van.. Jah és ne görcsölj a kapcsolatra és a szüzesség elvesztésére, éld az életed, ha jön a nyitás mozdulj ki, hódolj a hobbidnak és akkor hasonló érdeklődésű lányt fogsz is találni!
2021. ápr. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
21%

Ha ilyen maradsz akkor igen aggszűz maradsz és karöltve a többi önsajnálatató pasival nézitek végig ahogy elmegy a fiatalságotok ahelyett h változtattatok volna. Nem repül a farkadra egy nő se.


Üdv, egy nő

2021. ápr. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
40%

A nőknek rosszul esik ha nem kívánják őket. Annyit kínlódnak hogy jól nézzenek ki, nem akarnak még a pasik után is ők futkosni, szánalmas érzés.

Szóval legyél ezen úrrá így vagy úgy, és hívd el a lányokat valahova. A legrosszabb ami történhet, hogy visszautasítanak. Nagy ügy.

2021. ápr. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!