Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Két hete jöttem össze egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hete jöttem össze egy szűz lánnyal. Várjam meg, hogy ő kezdeményezzen vagy én? (várnék még legalább 1,5 hónapot, ha kell többet is. )

Figyelt kérdés
2017. márc. 20. 20:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Próbálkozz finoman vagy beszéljétek meg.
2017. márc. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
12%

Én 3-4 hónapot is szívesen várok ha érzem, hogy igazi mély érzelmek vannak köztünk.

Addig dugok másokat, így mindenkinek jó.

Megéri várni.

2017. márc. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%

Micsoda áldozat, várnál akár másfél hónapot is...

Remélem, rájön, hogy mi a célod, és még időben lecserél egy normális pasira...

2017. márc. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen a lány. Ha mondjuk félénk ilyen téren és parázik a dologtól, akkor nem biztos, hogy fog kezdeményezni. Ha te kezdeményezel, azt meg lehet, hogy nem jól veszi, korainak tartja, vagy bármi ilyesmi. Ez esetben az előzőhöz hasonlóan azt mondom, beszéljetek róla egy idő múlva. Ha laza és jó az összhang, akkor kezdeményezz, de én ez esetben is várnék.
2017. márc. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
#3as, azt írta, hogy legalább, szóval addig fel sem vetné, de többet is várna, a leírtak szerint
2017. márc. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Közben megelőzgettek, de jogos a felvetés. Azt nem írtad le, mi a szándékod. Én abból indultam ki, hogy ezzel a lánnyal normális kapcsolatot akarsz :)
2017. márc. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

kommunikálj :)

mivel szűz türelmesnek kell lenned :)

én 8 hónapot vártam, de aztán szakítottunk :D

mondjuk petting volt :) de nem ez a lényeg, mert a kapcsolat oda :S

ne akard lerohanni 2 hét után :)

és beszélgess vele erről, ha olyan szintre jut a kapcsolatotok...


24F

2017. márc. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki el van tévedve, hogy az első szex időhöz van kötve...várok 1 hetet, 2 hetet, 1 hónapot, mintha valami határidőre menne a dolog. Úgy is elfog jönni az ideje, lehet az első napon, de lehet később. Lehet, akik az első napon szexeltek egymással egy életre egy pár lesznek, míg, akik vártak fél évet, lehet másnap már szakítanak is.
2017. márc. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#3-as, gratulálok, hogy azt hiszed csak a dugás számít nekem. :) Hidd el, hogy normálisabb vagyok, mint a mai fiúk 90%-a. De szerintem egy párkapcsolatba beletartozik a szex is és azt írtam, hogy LEGALÁBB annyit, ha kell 1 évet is, mert több hónap ismerkedés és randi után egymásba szerettünk.
2017. márc. 20. 20:55
 10/14 anonim ***** válasza:

8

Végre egy normális válasz.

Én egy hét után szexeltem a barátnőmmel. Szóba sem került hogy szűz-e. Csak később mondta hogy az volt. Talán igaz is volt.

Na kb ennyit érdemes rugózni ezen.

2017. márc. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!