Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire elterjedt ez a fetis?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elterjedt ez a fetis?

Figyelt kérdés
A baratnom szed fogamzasgatlot, de iszonyuan felizgatja, ha beleelvezek es arrol fantazial, hogy teherbe eshet ettol. Nekem kicsit szokatlan, mert oszinten szolva elegge fiatalok vagyunk (19) es nyilvan egyatalan akarunk, tervezunk gyereket.
2021. ápr. 4. 11:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
sima, ha nem realitás, fantáziáljon bátran
2021. ápr. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ritka.
2021. ápr. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%
Sok agya lehet a kis defektesnek
2021. ápr. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért nézz rá, hogy valóban beszedte-e.
2021. ápr. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%

Az en baratnom nem szed tabit, nem vedelezunk.

Mindig kihuzom elelvezes elott, aztan vissza mar nem dugom.

A nunijara, popsijara elvezek.

Amugy o is errol fantazial. :)

2021. ápr. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor szokott bekövetkezni az hogy: "bocsi, de elfelejtettem bevenni"

Aztán sorozatban jönnek a kis puják.

2021. ápr. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

öcsém, manapság már ez is fétisnek számít?

a szex egyik fő célja a szaporodás. még szép, hogy tudat alatt izgató a dolog, hogy teherbe esés is lehetne belőle.

2021. ápr. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőmnek bár nem volt ilyen fétise, elvileg mégis szedte a tablettákat. Azóta van egy 3 éves gyerekem, akit egyáltalán nem akartam. Szakítottunk. Vigyázz ezzel.
2021. ápr. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem ritka, ha ki tusod hozni a ribit a nőből. Az én nőm is imád teletöltve lenni a szexen kívül is.
2021. ápr. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalánnem ritka. Én is nagyon felizgulok erre. Sőt elélvezni is csak akkor tudok szex közben, ha erősen erre fókuszálok, erről fantáziálok (nekemnehezebbmert nem élvezhet belém a partnerem mert nem szedek tabit így sajnos az érzést nem élhetem át)

Nyilván én se akarok gyereket de szerintem nagyon izgató arra gondolni hogy egy férfiàllat megtermékenyít:D olyan férfias és úgy érzem így tesz igazán magáévá a pasi

2021. ápr. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!