Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kéjenc dolog, ha férfiként a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kéjenc dolog, ha férfiként a második legerősebb erogén zónáim a melleim? Mennyire elterjedt ez? Mi a nők hozzáállása ehhez?

Figyelt kérdés

Már egész fiatalon, észrevettem ezt, de akkor bontakozott ki ez igazán, mikor elkezdtem maszturbálni (12 évesen). Elég gyorsan rájöttem, hogy kifejezetten élvezetes úgy csinálni, hogy közben a mellbimbóim is izgatom. És valóban, 14 évesen már szerves részévé vált az önkielégítéseimnek, olyannyira, hogy képes voltam (és még ma is), kizárólag ennek segítségével elmenni, ha eléggé be vagyok indulva. Nagyszerű érzés, sokszor csak maga a kéj ami önmagában is felér egy orgazmussal, sokszor meg is történik, hogy elérem azt a szinten, elélvezés nélkül - na az valami kegyetlen jó, igaz ez ritább.


Viszont ennek negatív hozama, hogy a sima szexualitásban is elég fontos szerepet kapna ez a dolog, igazából kis túlzással nehezen vagy sehogy nem tudok elmenni, ha hanyagolom közben a melleim és ez így nem igazán jó, ha a nők ezt nem tartják elfogadhatónak (mert ez "női viselkedésjegy" állítólag), hogy közben én vagy ő kézzel (időnként nyelvvel is - oh, az mennyire jó) ezzel is foglalkozzon... csak a többség ezt eléggé leszarja, vagy simán csak nem jut rá idő.


Nevetségesen hangozhat, de ez az én fétisem. Más férfiaknak az anál (igazából sosem vonzott), a mélytorok (alapból az orál számomra fájalamas, mintha tompa késekkel karistolták volna) vagy ilyesmik, de nem, nekem ez "jutott", de nem bánom, mert izgat a dolog.


Emellett természetesen fordítva is nagyon izgató a dolog, egy nőnek ilyesmit csinálni, sőt ez menne a legjobban, mert tudom mi jó élvezetet okoz ez.


Csak jó kérés mit szólnak ehhez a nők? Mi a véleményük erről? Sokáig azt gondoltam nálam van rosszul bekötve valami, amíg nem találkoztam a "természetesen" japán khm... "filmekkel", amikben az ilyesmi többször is megjelenik. Imádom ezeket a jeleneteket, főleg ha az úgynevezett "POV" szemszögben készültek. Szóval eléggé bejön az ilyesmi, de nem tudom ezt kötelező e szégyellnivaló "perverz" dolognak kezelni és elrejteni jó mélyre, mert "normális nő ezt nem tűri el" és kénytelen leszek az ilyesmit elrejteni vagy prostikhoz járni ilyesmivel...


A gond viszont az, hogy észre fogja venni, hogy valami nem megfeleő a számomra a szexben - mit mondjak akkor...? Félek bevallani, nem tudom mennyire elfogadott ez.


Srácok, mennyien vagytok még hasonlóan?

Lányok, mennyire tartjátok az ilyesmit elfogadottnak vagy perverznek?


Exeim előtt szégyelltem a dolgot, csapnivaló is volt a szexuális életünk, számomra nem volt jó úgy igazán sosem, mert tudtam, hogy az amire vágynék nem lehetséges, és örökös gát maradt bennem, rávezetni nem lehet a másikat ilyesmire...


Na, de megyek aludni, csak előbb kis "kéjes félóra" a fent leírt módon...



#perverzió #fétis #szégyen #őrült #kéjenc #bizarr vagyok #fúj de undorító lennék
2018. jún. 2. 00:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Én egy egyáltalán nem szeretem ha a mellbimbómat csesztetik.

De ebben a vágyadban aztán az égegyadta világon semmi perverz,vagy elítélendő nincs.

Igazából teljesen természetes lenne a nő részéről ha ezt említened sem kellene neki hiszen a női mellbimbó,-udvar is egy kifejezetten érzékeny erogén zónájuk.

Sajnálatos,hogy maguktól nincs annyi eszük,hogy a velük való törődést kérés nélkül is viszonozzák.

2018. jún. 2. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem lenne negatívum ez a féle érdeklődésed. Általánosságban nem tudok nyilatkozni, de nekem tetszene. Én páromnak szoktam izgatni a mellbimbóját, de neki egyáltalán nem érzékeny terület. Izgalmas lenne pedig.

Ha olyan partnert találsz aki nyitott a szexualitásban akkor nagyon jók lesznek az együttlétek. Ez nem egy elítélendő dolog, ez a te szexualitásod része, csak örülni tudsz annak hogy neked több jutott mint a natúr farokráncigálás.

2018. jún. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne furcsa ez a kérés,a férjemet is nagyon fel lehet ezzel húzni,. Már attól áll neki, ha úgy végigsimítom a felsőtestét, hogy átsiklok a bimbóin. Misszionárius pózban is jól lehet izgatni. Szerintem a nők és a férfiak is szeretik, ha tudomást szereznek egy-egy érzékeny területről. Nekem a tarkó, hát a kedvenc területem, már attól nedves leszek, ha arra gondolok, hogy hátulról megmarkolja a hajam,de hozzám sem kell érnie, már attól kész vagyok, ha rám fúj.
2018. jún. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3


Na igen, a női erogén zónák alapból izgalmasak. Bár találkoztam már érdekesekkel. A nyak elég elterjedt (ami bejön), de volt már olyan is akinek a füle... Érdekes, de bejött az is.

2018. jún. 2. 11:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Férfiként nekem is nagyon érzékeny a mellem, fülem, nyakam stb :)
2018. jún. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Exem is imádta ha kenyeztettem a bimboit 😊 olykor kézzel de főleg nyelvvel
2019. ápr. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!