Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiaknak maximum hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknak maximum hány évesen érdemes még belekezdeni a babaprojektbe?

Figyelt kérdés

Milyen életkor felett mondanátok hogy már nem?


Egészséges keretek között gondolom. Nem aki még 70 évesen is gyereket csinál...


N


2021. ápr. 4. 21:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mick Jagger, Bernie Ecclestone, most lett gyerekük, csak hogy szemléltessem.
2021. ápr. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én nem értek egyet a 9-essel. Lehet csak az én ismerősi köröm ilyen, de úgy vettem észre, hogy nagyon kevés manapság az érett 30-as (de hozzá teszem az én párom pont ennyi volt, mikor megszületett a gyerekünk). Nem egzisztencia miatt, inkább fejben... Nem azt mondom, hogy gyerekesen viselkednek, hanem inkább érniük kellene még, de hangsúlyozom, hogy biztos vannak külömbségek. A legjobb barátnőm párja 26, most lett gyerekük, hát... Több türelmet kellett volna még tanulnia. A bátyám 28, el se tudnám képzelni, milyen lenne apaként, pedig szereti az unokaöccsét, de néha olyan elképzelései vannak gyereknevelés terén, hogy csak fogom a fejem. :)
2021. ápr. 5. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
49%
Baba ,,projekt” nem 40 évesen kell kapkodni hogy Jajj gyerek legyen
2021. ápr. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
27%
5o évesen hova akar már gyereket csinálni? Nagypapa korban? 😂😂
2021. ápr. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem találja meg az igazit 50 előtt se, akkor miért vállaljon gyereket addig? Ráér az után. Nyilván ha nem találta meg az igazit addig, akkor addig nem is tud.
2021. ápr. 19. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
69
2021. ápr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Minden ember élete teljesen egyedi. Erre nincs egy univerzális szám. Mindenki úgy építi az életet ahogy tudja és ahogy akarja
2021. ápr. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!